Tradycyjnie, jak co roku, podczas ferii zimowych zapraszamy na Festiwal Teatrów Dla Dzieci. W tym roku - z wiadomych powodów - odbędzie się on w innej formie. Festiwal zawita do domu każdego młodego widza. Proponujemy spektakle oraz warsztaty, które pozwolą wzbogacić wiedzę o teatrze i jego kulisach. Każdego dnia, w porozumieniu z teatrami, z którymi współpracujemy od lat prezentować będziemy online i bezpłatnie jeden spektakl, poprzedzony zapowiedzią jego twórców. Po wybranych przedstawieniach zapraszamy na spotkania i warsztaty nawiązujące do tematyki spektaklu lub omawiające różne techniki około-teatralne. 

 

TEATRZYK W TWOIM DOMU - konkurs teatralny

Oczywiście nie zabraknie konkursu - tym razem poprosimy widzów, by zaprosili nas do swoich domów, gdzie stworzą własną mini sztukę, inspirowaną  zimową literaturą dla dzieci. Mamy nadzieję, że niektóre warsztaty pomogą wam zrealizować to zadanie. Najciekawsze spektakle przygotowane przez młodych aktorów i reżyserów zostaną nagrodzone i zaprezentowane na wirtualnej Scenie NCK.

Na zgłoszenia czekamy od 28 grudnia 2020 r. do 10 stycznia 2021 r. Film konkursowy oraz formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: impresariat@nck.krakow.pl

 

Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na teatralne święto!

4 - 15 stycznia 2021 r.