Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

DZIĘKUJEMY!!! Dzięki Wam dla Andrzeja zebraliśmy ponad 64 tysiące złotych!

  • Nasze akcje
  • date_range Niedziela, 2020.12.13 11:53 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:42 )
Z Waszą pomocą i dzięki wspaniałym Ofiarodawcom, od października do grudnia, podczas licytacji antenowych i kiermaszów na radiowym Facebooku, dla Andrzeja zebraliśmy aż 64 313 złotych!

Z serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom - tym, którzy podarowali niezwykłe przedmioty na nasze aukcje oraz tym, którzy włączyli się w licytacje. Dziękujemy Słuchaczom, którzy niezależnie od prowadzonych aukcji, dołączyli do grona Darczyńców Andrzeja i wsparli jego skarbonkę na stronie Fundacji Alivia. Kwoty mówią same za siebie. Początkiem października, na skarbonce Andrzeja było niespełna 70 tysięcy złotych (27%  kwoty), dziś to już ponad 178 tysięcy (!!), ponad 70% kwoty potrzebnej  na kontynuowanie nierefundowanej terapii
w Kolonii, która pomaga Andrzejowi skutecznie walczyć z chorobą.

Dziękujemy, że byliście z nami, że zawsze możemy na Was liczyć, za każdą przelicytowaną złotówkę i wielkie pozytywne emocje, które udzielały się nam wszystkim. Dziękujemy za wyrazy wsparcia dla Andrzeja i mnóstwo ciepłych słów. Siła Państwa życzliwości jest tak wielka, jak nasza determinacja, żeby akcje dla Andrzeja prowadzić tak długo, jak długo będzie to potrzebne.  Bez Was nie byłoby to możliwe....

Dziękujemy!

 

Miś Pappa Gillou z limitowanej edycji od Galerii Bukowski

 

Misie firmy Bukowski to pluszaki-przyjaciele tworzone dla starszych i młodszych, z pasją, dbałością o detal i ogromnym sercem. W naszej aukcji możesz wylicytować szczególnego, miękkiego, dużego, ciepłego i opiekuńczego Pappa Gilou. Pappa będzie wymarzonym przyjacielem, powiernikiem tajemnic i uczyni Twój świat pluszowym. Miś na 65 zł.

Aktualna cena 250 zł

 

Zestaw srebrnej biżuterii + książka „Wszystkie korony Ewy Wachowicz” z dedykacją

Biżuterię podarowała Ewie Wachowicz krakowska firma Kopalnia Srebra, która przygotowywała biżuterię specjalnie dla niej do programu „Ewa gotuje”.

Teraz Ewa ofiarowała tę wyjątkową pamiątkę jak i swoją biografię na szczytny cel.
Czyńmy dobro i licytujmy!

Aktualna cena 600 zł

 

Specjalny zestaw kaw i szkolenie indywidualne z parzenia kawy u mistrza baristy

Podaruj komuś (lub sobie  ) rześkie poranki! Wyjątkowy zestaw kaw od Dobrej Palarni to idealny prezent pod choinkę! Na dodatek obdarowany weźmie udział w szkoleniu „kawa w domu” i domowo parzona kawa będzie pyszna jak z najlepszej kawiarni.

Aktualna cena 300 zł

 

Pióro wieczne od Ewy Lipskiej w zestawie z płytą "Droga Pani Schubert..." z autografem poetki.

Ewa Lipska przekazała na licytacje pióro wieczne, które otrzymała jako laureatka Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius za całokształt twórczości w 2019 roku. A my dorzucamy premierowe wydawnictwo płytowe z jej autografem jako wyjątkowy dodatek! Tym wspaniałym zestawem możesz obdarować niejednego miłośnika poezji. Zachęcamy do licytowania!

Aktualna cena 850 zł

 

Cała dyskografia zespołu Dikanda plus piękna płyta z kolędami 

Dikanda to muzyka czterech stron wschodu. Muzyka, która porywa, fascynuje, uzależnia. 

Po 20 latach żywiołowych koncertów na całym świecie i wielu nagranych płytach, Dikanda jest jedną z czołowych grup na scenie muzyki folkowej w Polsce. 

Cały czas w drodze, wciąż w artystycznym procesie zaraża swoim graniem nie tylko miłośników World Music i bałkańskich rytmów. Dikandowa rodzina to zespół, który nie pozostawia obojętnym nikogo. 

W naszej aukcji wylicytować można całą fonograficzną historię Dikandy, czyli 7 wspaniałych płyt : Ajotoro, Devla Devla, Jakhana Jakhana, Live in Zakopane, Muzyka czterech stron wschodu, Rassi i Usztijo. 

Dodatkowym bonusem jest wznawiana, fantastyczna płyta z kolędami, która będzie doskonałym prezentem nie tylko na święta, gdyż słuchać jej można cały rok.

Aktualna cena 440 zł

 

Obrazek od ks. Bonieckiego malowany kawą

Ksiądz Adam Boniecki przekazał na aukcję dla Andrzeja Kukuczki obraz malowany kawą. Kawowa akwarela przedstawia katedrę we Wrocławiu, w której przyjął święcenia kapłańskie. Dotąd zdobiła ścianę gabinetu wieloletniego redaktora naczelnego Tygodnika Powszechnego. Teraz opatrzona osobistą dedykacją trafi do osoby, która ją wylicytuje.

Aktualna cena 1000 zł

 

Zestaw "eko-produktów" na święta "Od Rolnika"

Dostawa prosto do Twojego domu, świeżych, sezonowych warzyw z małopolskich gospodarstw ekologicznych. 

Stowarzyszenie Grupa Od Rolnika z Rzuchowej zrzesza: rolników, konsumentów, przedstawicieli środowisk proekologicznych, promotorów świadomej konsumpcji. 

Zapraszamy do licytacji smakoszy, miłośników ekologicznej, zdrowej żywności i wszystkich, którym jakość i pochodzenie produktu nie jest obojętna. 

Do zestawu warzyw, dołączamy wiklinowy kosz pleciony przez rzemieślnika z Doliny Dunajca oraz wszystkie składniki na wspaniały, wigilijny barszcz. 

Aktualna cena 300 zł

 

BOX „100 na 100” od Polskiego Wydawnictwa Muzycznego

Ekskluzywne kompendium, dokumentujące ostatnie 100 lat polskiej muzyki.
Kalejdoskop muzycznych przemian i stylów zebrany na 36 płytach CD – BOX „100 na 100” przedstawia panoramę 100 lat najlepszej polskiej muzyki w wykonaniu znakomitych artystów. W powstanie tego unikatowego wydawnictwa zaangażowało się 1500 najwybitniejszych polskich artystów, dokonując 61 rejestracji wybitnych pozycji literatury muzycznej ostatniego stulecia. Nie zabrakło również pereł z archiwów Polskiego Radia i Polskich Nagrań. Wybór utworów – arcydzieł polskiej literatury muzycznej – obejmuje okres od 1918 roku, kiedy Polska po 123 latach powróciła na mapy Europy, aż do roku 2018, w którym odbywały się organizowane przez Polskie Wydawnictwo Muzyczne i zakrojone na międzynarodową skalę muzyczne obchody stulecia odzyskania niepodległości. BOX „100 na 100” powstał jako część projektu „100 na 100. Muzyczne dekady wolności” – największego projektu muzycznego wolnej Polski. Multimedialne centrum wiedzy o najnowszej polskiej muzyce: stonasto.pl.

Aktualna cena 700 zł

 

Ozdoby świąteczne od Magnetic Store 

Unikatowe, ceramiczne rękodzieło w postaci ozdób świątecznych na Twoją choinkę. 

Magnetic Store to duet pasjonatek, twórczyń autorskiej ceramiki dekoracyjnej. 

W aukcyjnym zestawie znajdziecie gustowne, kolorowe, szkliwione choinki i zawieszki, które uczynią Wasze święta piękniejszymi.

Aktualna cena 170 zł

 

Zegar stuletni od słuchacza

Zegar-antyk został przekazany przez słuchacza pana Henryka! A oto profesjonalny opis zegarmistrza:

Zegar Marki HAU Hamburg Amerikanische Uhrenfabrik, sygnowany, wyprodukowany na początku lat 1900, po przeglądzie zegarmistrzowskim, szkło w drzwiczkach diamentowe, stan oryginalny, brak przeróbek - w takim stanie przetrwał ponad 100 lat.
Zachęcamy do licytacji tego unikatu!

Aktualna cena 1100 zł

 

 

Licytować można w komentarzach na Facebooku Radia Kraków pod zdjęciem danego przedmiotu lub mailowo pod adresem: dlaandrzeja@radiokrakow.pl. Świąteczny kiermasz dla Andrzeja trwa od poniedziałku 14 grudnia do niedzieli 20 grudnia do północy. Wyniki licytacji podane zostaną w poniedziałek 21 grudnia w programie „Przed Hejnałem” i na stronie Radia Kraków. Kwota ze wszystkich przeprowadzonych licytacji zasili skarbonkę Andrzeja Kukuczki na stronie Fundacji Alivia.

Dzielmy się dobrem i pomagajmy!

Przed przystąpieniem do licytacji prosimy o zapoznanie się z regulaminem.


Pliki

download
.pdf (100 KB)
Źródło: Radio Kraków
Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię