- To koncert wpisujący się w obchody 95-lecia Radia Kraków - miejsca, z którym jestem związany od czterdziestu pięciu lat - mówi Antoni Krupa. - Ten koncert będzie opowieścią o szalonych latach sześćdziesiątych, epoce Woodstocka i całej tej wspaniałej muzycznej historii Zachodniego Wybrzeża.

W programie koncertu znalazły się także autorskie utwory Antoniego Krupy oraz covery popularnych utworów tamtego okresu. Niektóre z coverów zabrzmią w języku polskim, w tłumaczeniu syna Antoniego - Jakuba Krupy

Antoni Krupa to dziennikarz, publicysta, kompozytor i muzyk, jeden z najbardziej rozpoznawalnych radiowych głosów. W latach 1968-1972 grał w zespole Jazz Band Ball Orchestra, z którym nagrał płytę dla niemieckiej wytwórni Metronom. Z zespołem wystąpił także na wielu europejskich festiwalach jazzowych oraz w Sali Kongresowej na festiwalu Jazz Jamboree w Warszawie. W latach 1972-1975 grał w zespole WIEM Marka Grechuty, nagrywając z nim płytę "Magia Obłoków" . Z samym Grechutą wystąpił m.in. na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Od 1977 roku związany z Radiem Kraków.