Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Fragment narty Kamila Stocha do wylicytowania w Radiu Kraków. Włącz się i pomóż!

  • Nasze akcje
  • date_range Czwartek, 2019.02.21 14:22 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:40 )
Fragment narty Kamila Stocha z autografem mistrza świata wędruje do pana Zbigniewa, który zaoferował za nią 2500 złotych. Gratulujemy!

Fragment narty Kamila Stocha

Stowarzyszenie „Krzysiek Pomaga Pomagać” i Radio Kraków zorganizowało licytację na rzecz Kacpra Turaczyka. Kacper ma 15 lat i choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a, czyli postępujący zanik mięśni. To choroba, która jest na dziś nieuleczalna i niestety postępuje. Obecnie Kacper nie jest już w stanie chodzić, porusza się na wózku inwalidzkim, na którym spędza praktycznie cały dzień. W walce z chorobą Kacpra i jego rodzinę wsparło Stowarzyszenie „Krzysiek Pomaga Pomagać”, organizując w roku 2019 szereg wydarzeń sportowych, koncertów i aukcji, z których dochód przeznaczony zostanie na sfinansowanie nowoczesnej i kosztownej terapii komórkami macierzystymi, która pomoże Kacprowi w nierównej walce z chorobą.

Dziękujemy za udział w licytacji wszystkim naszym słuchaczom!!!

Licytowany był fragment narty mistrza świata Kamila z autografem (złoty medal zdobyty przez Kamila Stocha podczas Mistrzostw Świata w Val di Fiemme 28.02.2013 r. na skoczni HS 134). 2500 złotych przeznaczone zostanie na leczenie 15-letniego Kacpra. 

Kacper

 

Szczegóły akcji „Krzysiek Pomaga Pomagać” Kacprowi Turaczykowi na stronie: http://krzysiekpomaga.org/

 


Pliki

download
.doc (63 KB)
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię