Ze względu na duże zainteresowanie tą formą zwiedzania Tarnowa i okolicy, weekendowe wycieczki po mieście i regionie złotym meleksem przedłużone zostały do 1 października.

Turyści bardzo chętnie zwiedzają Tarnów „złotym meleksem”

Poniedziałek, 2023.07.17

Przez cztery najbliższe weekendy  o godzinie 9.00 elektryczny pojazd będzie wyruszał sprzed tarnowskiego dworca i kierował się w stronę gminy Ryglice.

Gmina Ryglice zaplanowała atrakcje dla uczestników, wśród nich oczywiście degustację, bo głównym celem to jest promocja marki ENOTarnowskie. O godzinie 16:00 również w soboty i w niedzielę meleks sprzed Tarnowskiego Centrum Informacji będzie woził turystów po Tarnowie, czyli tak jak to miało miejsce w wakacje

- mówi Marcin Pałach z Tarnowskiego Centrum Informacji. Na  przejazdy po Tarnowie nie obowiązują wcześniejsze zapisy - od godziny 15.30 w biurze TCI wydawane będą bezpłatne bilety. Natomiast na wyprawę meleksem do Ryglic trzeba się zapisać wysyłając mail pod adres [email protected]. W  treści emaila należy wskazać konkretny dzień i godzinę, a także liczbę osób zainteresowanych wycieczką. W wyjeździe do Ryglic mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.