Zabiegi SPA dla dwojga

W natłoku codziennych spraw nietrudno wpaść w rutynę, która dla związków bywa zabójcza. Dlatego warto choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i skupić się tylko na drugiej osobie. W ramach romantycznego prezentu dla ukochanej mężczyzna może zaplanować SPA dla dwojga. To dobry pomysł na relaks dla pary – razem można miło spędzić czas w przyjemnych okolicznościach.

Wizyta w SPA może obejmować sesję w jacuzzi wraz z szampanem i owocami, pobyt w saunie czy masaże relaksacyjne oraz zabiegi na twarz i całe ciało, by każdy uczestnik takich rytuałów poczuł się absolutnie wyjątkowo.

Wyjazd na weekend

Można też połączyć pomysł na ufundowanie ukochanej i sobie zabiegów w SPA z wyjazdem do miejsca, w którym choć na chwilę zapomnimy o codziennym stresie i obowiązkach. Góry czy morze? Mazury czy piękne miasta w Polsce? A może wybrać się za granicę i przespacerować się cudownymi ulicami Paryża, Berlina, Pragi czy Wiednia? To już kwestia gustu i zasobności portfela.

Wystarczy zaplanować weekend SPA dla dwojga i zarezerwować hotel. W wielu tego rodzaju ośrodkach można od razu zamówić kwiaty do pokoju, szampana czy romantyczne przystrojenie apartamentu. Hotele organizują kolację dla zakochanych par z muzyką na żywo lub z dekoracją stołu – łącznie ze świecami. Taki posiłek będzie niezapomnianym doświadczeniem i prezentem dla zakochanych.

Wyjazd – niespodzianka

Cóż jest bardziej romantycznego od kolacji na Polach Elizejskich, trzymania się za ręce i podziwiania Wieży Eiffla albo Luwru? Wyjazd do Paryża, zwłaszcza jako niespodzianka dla ukochanej, będzie niezapomnianą przygodą. To także okazja do wyrażenia swoich uczuć – być może mężczyzna zechce oświadczyć się w stolicy miłości, jak nazywany jest Paryż? To propozycja na prezent pociągająca za sobą nieco wyższe koszty, ale można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że na szczególne okazje sprawdzi się znakomicie.

Biżuteria w innym wydaniu

Już Marylin Monroe śpiewała, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. Zdecydowana większość przedstawicielek płci pięknej będzie zachwycona, jeśli mężczyzna podaruje biżuterię. Żeby jednak być oryginalnym, warto ją zamówić u jubilera. Wybrać wzór, wykonać grawer czy na przykład kupić pasujące obrączki dla niej i dla niego.

Kolejną ciekawą propozycją prezentu biżuteryjnego dla kobiety może być bransoletka z blaszką, na której wygrawerowana zostanie linia prezentująca bicie serca mężczyzny. To wyraz miłości i tego, że serce bije tylko dla tej jedynej.

Romantycznie nad chmurami

Ekstremalnym sposobem na zaskakujący prezent dla ukochanej może być zarezerwowanie lotu helikopterem czy balonem. Takie loty widokowe cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Istnieją wyspecjalizowane firmy, które zajmują się ich organizacją. Podczas lotu można w intymnej atmosferze, tylko we dwoje, podziwiać panoramę miasta czy inne, piękne widoki.

Pamiętać należy jedynie o tym, że taki prezent będzie dobry wyłącznie dla tych par, które nie mają lęku wysokości i rzeczywiście będą czerpać przyjemność ze wzbicia się w przestworza.

To tylko pięć romantycznych sposobów na sprezentowanie czegoś wyjątkowego ukochanej. Istnieje wiele innych, z których można skorzystać. Dopasowanie podarunku do sytuacji i charakteru kobiety ma duże znaczenie dla jego odbioru przez ukochaną.