Pierwsza połowa meczu w Łęcznej była kompletnie bezbarwna, druga dostarczyła wielu emocji, a ostatecznie mecz spadkowicza z ekstraklasy z wiceliderem pierwszej ligi zakończył się podziałem punktów.

Już w 48. minucie zrobiło się ciekawie kiedy sięgnął po żółtą kartkę dla obrońcy gospodarzy i wskazał na jedenastkę, by chwilę później wszystko odwołać. W 55. minucie strzał główką z bliska obronił Komar, ale piłka odbiła się na trzecim metrze od Łukasza Sołowieja i wpadła do bramki. W dodatku trzy minuty później po wrzutce z wolnego z lewej strony Souleymane Cisse skoczył wyżej od obrońców z Niepołomic i zrobiło się 2:0 dla gospodarzy. Ale to tylko zmobilizowało graczy Puszczy do ataku. Od tej chwili piłka niemal nie opuszczała połowy Górnika, a "Żubry" raz po raz tworzyły ciekawe sytuacje pod bramkę rywali. I udało się dopiąć swego. W 87. minucie strzał Jakuba Serafina z 22 metrów trafił przy słupku, a w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry, kapitan niepołomiczan - po serii strzałów na bramkę Macieja Gostomskiego - uderzył przy słupku i piłka odbiła się od nogi bramkarza Górnika i wpadła do bramki.

Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice 2:2 (0:0)

Bramki: 1:0 Łukasz Sołowiej (55-samobójcza), 2:0 Souleymane Cisse (58-głową), 2:1 Jakub Serafin (87), 2:2 Jakub Serafin (90+6).

Żółta kartka - Górnik Łęczna: Marcin Biernat. Puszcza Niepołomice: Łukasz Sołowiej, Wojciech Hajda.

Sędzia: Łukasz Karski (Słupsk). Widzów: 1 250.

Górnik: Maciej Gostomski - Damian Zbozień, Marcin Biernat, Souleymane Cissé, Daniel Dziwniel - Patryk Pierzak (69. Dawid Tkacz), Wiktor Łychowydko (69. Szymon Lewkot), Egzon Kryeziu, Serhij Krykun (90. Karol Turek) - Łukasz Grzeszczyk (68. Karol Podliński), Damian Gąska (85. Łukasz Szramowski).

Puszcza: Kewin Komar - Piotr Mroziński, Tomasz Wojcinowicz, Łukasz Sołowiej, Marcel Pięczek - Jakub Bartosz, Jakub Serafin, Wojciech Hajda (58. Lucjan Klisiewicz), Émile Thiakane (58. Artur Siemaszko), Hubert Tomalski - Rok Kidrič.