Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Muszynianka w walce o finał TRANSMISJA

  • Sport
  • date_range Czwartek, 2013.02.14 13:31 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:04 )
Bank BPS Muszynianka Fakro jako pierwsza polskaw XXI wieku ma szanse zagrać w finale euopejskich rozgrywek . Ostatnio takiej sztuki dokonały siatkarki Gwardii Warszawa, ale od tego czasu minęło już...50 lat. Jeśli dziś "Mineralne" pokonają rosyjską Omiczke Omsk, do końcowego tryiumfu pozostanie im tylko odprawienie tureckiego Fenerbace. NA TEJ STRONIE TRANSMISJA CAŁEGO SPOTKANIA JUŻ OD 18.

fot. www.mksmuszynianka.com

Przed tygodniem, podopieczne Bogdana Serwińskiego, pokonały Omiczkę Omsk 3-2. Tamto spotkanie było dla Polek bardzo trudne, ponieważ zmiana stref czasowych i krótki czas na aklimatyzację dawał się Mineralnym we znaki. Tym razem to Rosjanki będą się zmagały z podobnym problemem.

Aby awansować do finału rozgrywek Muszynianka musi wygrać. W przypadku porażki o wszystkim zadecyduje tak zwany „złoty set”. Na zwycięzcę pojedynku Muszynianka – Omiczka czeka w finale Fenerbahce SK, które pokonało, właśnie po „złotym secie”, zespół Uralochka-NTMK Ekaterinburg.


Słuchaj relacji Marka Soleckiego na specjalnym kanale od 18.00:

[


]


kd

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

994570

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię