Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Kibice Wisły muszą żyć wspomnieniami. POSŁUCHAJ

  • Materiały prasowe
  • date_range Poniedziałek, 2023.09.18 18:41 ( Edytowany Poniedziałek, 2023.09.18 19:05 )
Niejednemu pewnie łezka zakręci się w oku. Kącik Legend na stadionie Wisły ma przypominać o najpiękniejszych chwilach w historii klubu. Niektóre z tych eksponatów będą też prezentowane w czasie specjalnych akcji w klubowym sklepiku.

fot. Bartek Ziółkowski / wislakrakow.com

Stadion Miejski im. H. Reymana w Krakowie zyskał nowe wyjątkowe miejsce. Jest nim LEGEND'S CORNER zlokalizowany w przestrzeni Strefy VIP. W dodatku może to być zalążek Muzeum Wiślackiej Historii.

Posłuchaj prezesa Jarosława Królewskiego i rozmów Marka Soleckiego z twórcami Kącika Legend

Ten historyczny zakątek pełny jest unikatowych pamiątek z kolekcji Krzysztofa Gawła - właściciela firmy KIM Group - który jest pomysłodawcą i fundatorem utworzenia tego wyjątkowego miejsca. 

Projekt powstał dzięki inicjatywie i zaangażowaniu wiernego kibica, pasjonata wiślackiej historii i wieloletniego Partnera Wisły Kraków, który od 1997 roku czynnie uczestniczy w życiu klubu, wspierając Białą Gwiazdę na różnych polach.

Mecenasem projektu, który zadbał o merytoryczną oprawę prezentowanych treści jest Historia Wisły - stowarzyszenie, które pod przewodnictwem Zdzisława Skupnia działa na rzecz historii i tradycji Białej Gwiazdy.

Autor:
Materiały prasowe

Opracowanie:
Marek Solecki

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię