Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Rozpoczyna się fala pierwszych wyjazdów majówkowych

Duży ruch widać na Podhalu, a dokładniej na zakopiance na odcinku z Zakopanego do Nowego Targu. Przejazd między tymi miejscowościami zajmuje około godziny.

fot: GDDKiA

Spory ruch również na wjeździe do Zakopanego od strony Poronina na dojeździe do Ronda Solidarności. Auta zaczynają też zwalniać w rejonie Skomielnej Białej i Rabki oraz w Nowym Targu na zakopiance i wjeździe od strony Białki Tatrzańskiej. Kierowcom zalecamy objazd przez Czarny Dunajec i Mszanę Dolną.

W Myślenicach zderzyły się 3 samochody - zablokowany był pas w kierunku Krakowa.

Utrudnienia na drodze krajowej numer 75 w Muszynce, między Tyliczem a granicą kraju. Jak informują służby, doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i ciągnika.

Na szczęście nie ma poszkodowanych, ale na miejscu pojawiły się wycieki. Z tego powodu wprowadzono tam ruch wahadłowy. Pracują tam dwa wozy straży pożarnej.

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

1461435

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię