Dla kilkutysięcznej publiczności zaśpiewali polscy artyści - Tatiana Okupnik, Joszko Broda i Adam Nowak i finaliści wyjątkowego festiwalu.
W Festiwalu zaczarowanej Piosenki wartościowi są ludzie, bo to oni tworzą tę atmosferę, miejsce. Z festiwalu zabiorę ze sobą wiele przyjaźni, dobrych słów; nauczyłam się też nowych technik śpiewania. Do ludzi. których tu poznałam, dzwonię, piszę wiadomości; staramy się spotykać, ale każdy ma swoje sprawy zawodowe, rodzinę, ale mimo wszystko jakoś nam się udaje
- mówiły Aleksandra Nykiel i Kinga Wylęgły, laureatki 17. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Konkurs dla wokalnie uzdolnionych osób z niepełnosprawnościami powrócił do Krakowa po czterech latach. Impreza organizowana jest przez Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko".