Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Uwaga kierowcy w Krakowie! Od poniedziałku utrudnienia na ul. Nowohuckiej

Ważna informacja dla krakowskich kierowców. W poniedziałek rusza remont ulicy Nowohuckiej w Krakowie. Chodzi o skrzyżowanie ulicy Nowohuckiej z ulicą Pana Tadeusza - to tuż przed wjazdem na estakadę w kierunku Podgórza.

Zdjęcie ilustracyjne, fot. Piotr Korczak

Posłuchaj co mówi Michał Pyclik z Zarządu Dróg Miasta Krakowa
Będzie zmieniona organizacja ruchu, zwężenie jezdni oraz ścieżki rowerowej. Wszystko po to, aby poszerzyć ulicę Nowohucką i dostosować skrzyżowanie do większego ruchu.

- Mówimy o odcinku przy dojeździe do estakady, jest szansa, że zmiany bardzo na ruch nie wpłyną, natomiast dzięki pracom ulica Pana Tadeusza będzie dostosowana do większego ruchu i Nowohucka nie będzie blokowana przez auta, które wjeżdżają i wyjeżdżają z Pana Tadeusza - wyjaśnia Michał Pyclik z Zarządu Dróg Miasta Krakowa.

Prace na ulicy Nowohuckiej potrwają około pięciu tygodni.
Autor:
Tomasz Bździkot

Opracowanie:
Justyna Polewska-Nowicka

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię