Policja, a także Zarząd Zieleni Miejskiej przypominają, że na Zakrzówku obowiązuje zakaz kąpieli. I że jest to plac budowy, na którym powstaje park i kąpielisko.
Przebywanie tam może być niebezpieczne.
A jak przypomina portal Kraków 112 - w ubiegły wtorek na Zakrzówku doszło do śmiertelnego wypadku. Mężczyzna w średnim wieku spadł ze skały.
- A
- A
- A
Akcja ratunkowa na Zakrzówku w Krakowie
W sobotę po południu służby dostały informacje od świadków o mężczyźnie, który skoczył ze skały do wody. I nie wypłynął na powierzchnię. Do zapadnięcia zmroku poszukiwania z udziałem nurków nie przyniosły rezultatu i akcję przerwano, ma być wznowiona w niedzielę.Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
17:02
Trwa zbiórka podpisów pod petycją w obronie oddziału ginekologiczno-położniczego w krynickim szpitalu
-
16:48
Ta wiadomość ucieszy kibiców Wisły !!!
-
15:12
Pożar w wieżowcu w Tarnowie. Szybka akcja strażaków, nikt nie ucierpiał
-
12:15
Od poniedziałku duże zmiany na Klinach. Rusza przebudowa ulic Zawiłej i Borkowskiej
-
11:50
Od poniedziałku zmiana organizacji ruchu na S7 do węzła Raciborowice
-
11:35
Wypadek taternika na Zadnim Kościelcu. Mężczyzna trafił do szpitala
-
11:07
Po krótkiej przerwie Smok Wawelski znowu zieje ogniem
-
10:51
Astronauci misji Ax-4 pożegnali się z załogą ISS; w poniedziałek ruszą w stronę Ziemi
-
10:15
PŚ we wspinaczce sportowej: Aleksandra Mirosław wygrała w Chamonix i została liderką cyklu
-
09:43
Odbudowa spalonego, zabytkowego kościoła w Nowym Sączu. Widać efekty
-
09:15
Sądeczanie odliczają dni do otwarcia ulicy Krakowskiej. ZDJĘCIA
-
08:55
Dźgnął 17-latka w brzuch. Nożownik z Tarnowa zatrzymany
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze