Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

PIS zawiesza broń na czas EURO, ale protesty poprze

  • Kraków
  • date_range Wtorek, 2012.05.22 07:10 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:13 )
Nie będziemy krytykować pokojowych protestów w czasie EURO 2012 - zapowiada krakowski poseł Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej DudaNie będziemy krytykować pokojowych protestów w czasie EURO 2012 - zapowiada krakowski poseł Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Duda. Na czas rozgrywek pikiety zapowiadają między innymi taksówkarze, przeciwni deregulacji swojego zawodu, i związkowcy. Poranny gość Radia Kraków przekonywał też, że protesty "nie zepsują" EURO, i że to Platforma Obywatelska "straszy" Polaków: " To zagrywki propagandowe ze strony PO, my tak jak wszyscy czekamy na EURO, chcemy żeby odbyło się jak najlepiej i żeby goście, którzy przyjadą wyjechali zadowoleni." . Na na dziś Jarosław Kaczyński zapowiedział ogłoszenie "koncyliacyjnego stanowiska" w sprawie EURO2012. Oświadczenie prezesa Prawa i Sprawiedliwości jest spodziewane w południe.


Daniela Motak/bp
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię