W imieniu organizatorów zapraszamy  na koncert i aukcję charytatywną 5 kwietnia 2024 o godz. 18.30. Całkowity dochód z imprezy będzie przeznaczony na rehabilitację Julii Koch, 16-letniej dziewczyny, która po dwóch udarach mózgu ma ogromny apetyt na życie i z wielkim wsparciem rodziny i przyjaciół zmierza ku pełnej sprawności.

"Zagrają wspaniali muzycy Andre Bachleda i @Piotr Domagała na gitarach akustycznych. Część z was może pamiętać Andrzeja Bachledę ze wspaniałych występów na Olimpiadzie w Nagano (5-te miejsce w kombinacji , będące jak dotąd najlepszym wynikiem naszych alpejczyków w ostatnich trzydziestu latach). Pan Bóg nie poskąpił mu talentów, oprócz jazdy na nartach, gra fantastycznie na gitarze, śpiewa i maluje. Piotr to charyzmatyczny, wszechstronny gitarzysta grający jazz, flamenco, blues. Jest laureatem wielu konkursów, ma w swoim dorobku kilka płyt, a wolnych chwilach wykłada w klasie gitary w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Kulminacją wieczoru będzie występ wirtuoza gitary elektrycznej Marka Raduliego, który zagra z przyjaciółmi, grupą Funk de Nite, obchodzącą niedawno 30 lecie istnienia. Muzycy kipiący energią, entuzjazmem grający jazz, funky, blues, zapewnią wam niesamowite wrażenia." - zapraszają organizatorzy.

Podczas audkcji będzie można wylicytować mnóstwo ciekawych rzeczy m. in. rysunek Jerzego Nowosielskiego, zestaw filiżanek ufundowany przez Teresę i Andrzeja Starmachów, lot balonem, obraz Beata Zuba, weekend z Volvo, grafiki artystów krakowskiej ASP i wiele, wiele innych.
Aukcję poprowadzą Mateusz Janicki, Wojciech Leonowicz i Karol Stojowski.

Bilety-cegiełki w cenie 60 pln do nabycia po uprzednim zarejestrowaniu się tu: https://krzysiekpomaga.org/.../koncert-i-aukcja-dla-julii/ lub bezpośrednio przed koncertem. Można już licytować tu: https://krzysiekpomaga.org/aukcja/.5

mt.prasowe