Szeroka oferta zegarków damskich i męskich

Poszukiwanie idealnego zegarka to spore wyzwanie. Trzeba dokładnie zastanowić się nad tym, jakie mamy oczekiwania i do jakich stylizacji zamierzamy nosić ten dodatek. A gdzie można kupić wyjątkowe zegarki w atrakcyjnych cenach? Szeroka oferta czeka na nas w sklepie Zegarownia, który przez cały czas poszerza swój asortyment. W tym miejscu nawet najbardziej wymagające osoby znajdą to, czego potrzebują!

Do wyboru mamy różnorodne zegarki dla mężczyzn i kobiet, stworzone z komponentów najwyższej jakości. Pamiętajmy o tym, że w razie wątpliwości zawsze możemy skorzystać z pomocy sprzedawcy podczas doboru zegarka dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby. Jest to ponadczasowy gadżet, który z pewnością warto nosić każdego dnia!

Kiedy zegarek jest za duży?

Dobranie odpowiedniej wielkości zegarka do rozmiaru nadgarstka ma kluczowe znaczenie. Aby zachować komfort użytkowania, trzeba mieć na uwadze rozmiar koperty, który nie będzie zbyt duży, ani zbyt mały. 

Musimy mieć na uwadze proporcje zegarka, czyli szerokość i wysokość koperty oraz szerokość paska do zegarka. Nieodpowiednio dobrany model zahacza o naszą garderobę i odstaje od nadgarstka, wywołując niezadowolenie użytkownika. Niezwykle ważne jest to, aby przed zakupem zmierzyć obwód nadgarstka za pomocą miarki krawieckiej. 

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Gdy już wykonasz wskazane pomiary, znacznie łatwiej jest dobrać odpowiedni zegarek do swojego nadgarstka. Co ciekawe, do wyboru masz koperty kwadratowe, okrągłe, prostokątne i inne, a każdy kształt jest zależny od rozmiaru produktu. Jak zatem wybrać najlepsze rozwiązanie?

Jeśli lubimy delikatne dodatki, możemy postawić na średnicę ok. 40 mm dla mężczyzn i ok. 30 mm dla kobiet. Z kolei osoby, które chcą czuć zegarek na dłoni, chętnie dobierają szerokość koperty od 45 mm wzwyż (panowie) lub od 38 mm (panie). Osoby szczupłe powinny unikać zbyt masywnych zegarków, które mogą przytłaczać całą stylizację i nie dawać wygody na co dzień. 

Niełatwy wybór

Co jest istotne podczas poszukiwania zegarka? Musimy mieć na uwadze kilka kwestii, takich jak:

  • Stylistyka zegarka

  • Kolorystyka

  • Rodzaj paska

  • Materiał koperty

  • Funkcje

  • Przeznaczenie

  • Szczelność itp. 

Wbrew pozorom dobranie rozmiaru koperty do odwodu nadgarstka nie jest oczywiste dla wielu klientów! Jednakże odpowiednie proporcje zegarka są ważne, gdyż pozwalają zadbać o własny komfort. 

Bez względu na to, czy szukamy zegarków z wyższej półki, czy też tańszych modeli, trzeba pamiętać o rozmiarach i kształtach dopasowanych do nadgarstka i własnych oczekiwań. W wielu przypadkach można zwracać zakupione do sklepu produkty wtedy, gdy nie będą nam odpowiadać.