Dopinając na ostatni guzik wszelkie kwestie dotyczące prezentów i zaplanowanych rozrywek, starajmy się aby ich każdy najmniejszy detal w pełni odpowiadał upodobaniom i oczekiwaniom drugiej połówki. W idealnie skrojonym i dopasowanym anturażu milej Wam będzie poczuć magię Waszego uczucia. Podczas przygotowywania wieczoru, skup się na bliskiej osobie, tak aby nic nie zakłóciło Waszego wyjątkowego czasu. Szukacie oryginalnych pomysłów na spędzenie Walentynek? Zapoznajcie się z poniższymi propozycjami, które z pewnością Was zainspirują.

Święto Zakochanych - zadbaj o Wasz walentynkowy wieczór!

Sposobów na urozmaicenie czasu tylko we dwoje jest wiele. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas ze swoja drugą połówką powinniśmy spędzać każdego dnia, jednak to właśnie 14 lutego jest dniem, w którym następuje kumulacja naszych pragnień, uczuć i wrażeń. Walentynki stanowią doskonałą okazję do pokazania drugiej osobie jak bardzo jest dla nas ważna. Jeśli pragniecie ten wyjątkowy dzień spędzić wyłącznie w swoim towarzystwie, bez spojrzeń postronnych obserwatorów restauracji, kina czy salonu SPA - zaszyjcie się w domu. Pomysłów na mile spędzony czas jest wiele. Oto kilka z nich:

Masaż relaksacyjny 

Jeśli macie w planach romantyczną kolację, warto ją poprzedzić masażem relaksacyjnym, odwrotna kolejność (zwłaszcza w przypadku masażu pleców) mogłaby by powodować dyskomfort, a nie chcielibyśmy aby cokolwiek zepsuło magię tego romantycznego wieczoru. 
Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja druga połówka w pełni się odprężyła i zrelaksowała możesz poczytać o podstawowych chwytach masażu relaksacyjnego, dzięki którym wprowadzisz ukochaną osobę w stan błogiego relaksu. Zadbaj o odpowiedni środek natłuszczający, dzięki któremu masaż będzie przyjemnym doznaniem. Nie zapomnij także o wprowadzeniu kilku istotnych elementów do Waszego rytuału. Zadbaj o romantyczną, odprężającą muzykę, zapal świece zapachowe i kadzidełka w ulubionym zapachu swojej połówki. Może po skończonym masażu, druga połówka zechce Ci się odwdzięczyć? Nie widzimy żadnych przeszkód!

Romantyczna kolacja

Wspaniale spędzone Święto Miłości nie może obyć się bez romantycznej kolacji, obfitującej w różnego rodzaju afrodyzjaki, dzięki którym nabierzecie jeszcze większego apetytu na bycie razem. Jeśli oboje zdecydowaliście, że kolacja w restauracji nie daje oczekiwanej przez Was intymności, zorganizujcie własną w domu! Aby bliska osoba poczuła się maksymalnie dopieszczona, koniecznie zadbaj o szczegóły wpływające na całokształt tego romantycznego wieczoru. Możesz zaszaleć z płatkami róż - rozsyp je wszędzie tam, gdzie będziecie świętować Dzień Zakochanych, czyli w jadalni, sypialni, salonie i w łazience. Niech nie zabraknie ich na stole, by podczas kolacji kusiły swoim pięknem i zapowiadały dalszy, ekscytujący ciąg wieczoru. Zadbaj o romantyczny blask świec, nastrojową muzykę i stymulujące zmysły zapachy. Dajcie się ponieść sile Waszego uczucia.


Wspólna walentynkowa kąpiel

Posiadacie wannę? Świetnie się składa! Po skończonej kolacji, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dalszą część wieczoru przenieść do łazienki. To oczywiste, że Święto Zakochanych uwielbia sensualne kąpiele, będące synonimem absolutnej bliskości. Stwórz romantyczny klimat, ustaw świece w bezpiecznym miejscu, włącz romantyczną muzykę i gotowe! Kąpcie się w płatkach róż a do kąpieli zastosujcie pobudzający zmysły żel, dzięki któremu całkowicie stracicie dla siebie głowę!

Domowa sesja foto

Kolejny doskonały pomysł dla Waszej dwójki stanowi sesja foto, którą możecie sobie zorganizować zaraz po wyjściu z wanny! Tak to nie żart! Niech Twój mężczyzna stanie się modelem a Ty profesjonalną Pani Fotograf! Wybierzcie ze swojej garderoby najciekawsze, najśmieszniejsze a może najbardziej erotyczne stylizacje, dzięki którym poczujecie się inaczej niż zwykle! Kiedy już festiwal męskich stylizacji dobiegnie końca, pora na Twoje pozy! Kuś, zachęcaj, inspiruj i zniewalaj - niech Pan Fotograf nabierze ochoty na coś więcej, a Ty doskonale wiesz jak tego dokonać! 

Wyjątkowy prezent dla drugiej połówki

Jeśli już walentynkowy podarunek dla ciała został wręczony i rozpakowany, pora na prezent dla ducha. Prezent na Walentynki to niezwykle szeroka paleta pomysłów, odpowiadająca na najbardziej wymagające potrzeby i oczekiwanie drugiej połówki. Jeśli na liście Twoich zakupów widnieje prezent dla dziewczyny, spośród tak szerokiego asortymentu produktów dostępnych na rynku, z pewnością wybierzesz idealnie skomponowaną bestsellerową opcję. Niech poniesie Was wyobraźnia i potrzeba wzajemnej bliskości. Udanych Walentynek!