Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Darmowa aplikacja z gazetkami – funkcjonalne rozwiązanie dla świadomych kupujących

Zakupy tylko pozornie wydają się być niezbyt skomplikowaną, zautomatyzowaną czynnością. Świadome dokonywanie wyborów i maksymalizacja oszczędzania wymaga podjęcia odpowiednich działań, dzięki którym cały proces zakupowy zostanie znacznie usprawniony. Z tego właśnie powodu aplikacja z promocjami Gazetkowo okazuje się być niezwykle przydatnym narzędziem codziennego użytku. Sprawdźmy, jakie funkcje oferuje ta popularna apka z gazetkami!

Świadomość zakupowa w XXI wieku – gdzie leży problem?

Każdy z nas regularnie odwiedza przynajmniej kilka różnych sklepów i marketów wielkopowierzchniowych. Poszukując określonego typu produktów, wybieramy z reguły sklepy, które znajdują się w pobliżu naszego miejsca zamieszkania, co w bezpośredni sposób warunkuje kwestie wygody, jako te o największym znaczeniu. Jednocześnie zawęża to wybór towarów, dlatego uważa się, że klasyczny model zakupów działa na niekorzyść konsumentów, wpływając na coraz większe kwoty zostawiane przez nich w sklepowych kasach. Już od wielu lat zauważalna była potrzeba zmian, lecz prawdziwa rewolucja nastąpiła dopiero wówczas, gdy popularność zdobyły internetowe platformy zakupowe i aplikacje do promocji w sklepach. W obu przypadkach zasada działania jest banalnie prosta, a wspólną cechą jest idea przyświecająca tym rozwiązaniom. Zarówno zakupy online, jak i łatwe w obsłudze oprogramowanie na smartfony mają przede wszystkim służyć zwykłym konsumentom.

O świadomych i rozsądnych zakupach możemy mówić jedynie wtedy, gdy:

1. istnieje możliwość porównania cen konkurencyjnych marek,

2. każdy wybór jest uargumentowany poprzez cenę i jakość towaru,

3. nabywane produkty są realnie potrzebne danemu konsumentowi.

Rynek aplikacji mobilnych został w ostatnich latach wypełniony narzędziami, których głównym założeniem, paradoksalnie, jest pomoc w zerwaniu z wszechobecnym konsumpcjonizmem. Przy każdym przekroczeniu progu sklepu klienci bombardowani są krzykliwymi banerami, które jedynie w teorii mają informować o cenowo korzystnych ofertach. W rzeczywistości jest to klasyczny przykład stosowanych w handlu manipulacji. Nie bez powodu aromat świeżo wypiekanego chleba unosi się na ogromnych przestrzeniach sklepowych, a produkty o największej wartości zbytu dumnie zajmują miejsca na półkach na wysokości linii wzroku przeciętnego dorosłego człowieka. W takich warunkach świadome dokonywanie zakupów wydaje się być praktycznie niemożliwe, jednak z odsieczą przybywa dostępne do pobrania na stronie internetowejhttps://www.gazetkowo.pl/aplikacja-mobilna aplikacja Gazetkowo. Rewolucja w handlu zdarza się raz na kilka dekad, jednak nikt nie przypuszczał, że główną przyczyną tej nadchodzącej stanie się prosta aplikacja do sprawdzania cen produktów.

Na jakiej zasadzie działa aplikacja do promocji Gazetkowo?

Aplikacja do porównywania cen Gazetkowo to proste narzędzie, które jest dostępne do pobrania na systemy operacyjne iOS i Android. Po jej zainstalowaniu użytkownik jest proszony o przyznanie dostępu do swojej lokalizacji, co ma na celu zidentyfikowanie okolicznych sklepów i dostosowanie wyświetlanej oferty do aktualnego miejsca zamieszkania. Konkretne dyskonty można wybrać również w sposób manualny, decydując się na dodanie do swojego pulpitu najchętniej odwiedzane sklepy. Wybór jest spory, ponieważ Gazetkowo oferuje nie tylko dostęp do tych najbardziej znanych, takich jak Biedronka, Lidl czy Dino, ale też umożliwia przeglądanie ofert pozostałych marek. Ikea, Action, Black Red White, Avon czy Avans – na swoim pulpicie każdy użytkownik może umieścić dokładnie taki typ informacji handlowych, jaki jest dla niego najbardziej interesujący. Późniejsze korzystanie z oprogramowania jest banalnie proste, bowiem wystarczy poprzez jedno dotknięcie ekranu wejść w zakładkę aktualnych gazetek promocyjnych wybranego sklepu lub znaleźć konkretny produkt w obowiązującym katalogu towarów – wszystko to zapewnia opisywana aplikacja. Gazetki promocyjne – iOS w połączeniu z tym specjalizowanym programem daje niesamowite efekty pod względem wygody korzystania z gazetek promocyjnych. Android w swoich kolejnych iteracjach niewiele ustępuje systemowi spod znaku nadgryzionego jabłka.

Szukasz programu obsługującego aktualne gazetki sklepowe? Aplikacja jest do pobrania z Google Play, do którego link znajdziesz pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.promotons.

Korzystanie z aplikacji z gazetkami Gazetkowo pozwala budować świadomość zakupową nie tylko poprzez przeglądanie każdej z dostępnych broszur promocyjnych. Funkcja wyszukiwania umożliwia porównanie ofert konkretnego produktu w kilku marketach, a następnie posortowanie poszczególnych towarów względem ceny. Następnie można w łatwy sposób dodać np. mleko, olej lub kawę do swojego internetowego koszyka, tworząc dzięki temu prosty plan nadchodzących zakupów. Kilkanaście sekund poświęcone na korzystanie z aplikacji do porównywania cen pozwala oszczędzić znaczną ilość czasu, która do tej pory była pożytkowana na niskoproduktywne błądzenie po sklepowych alejkach. Od teraz, wchodząc do Biedronki, Lidla, Rossmanna lub Pepco, każdy konsument będzie dokładnie wiedział, jakie produkty opłaca się nabyć w danym miejscu.

Dlaczego warto wypróbować aplikacje do promocji w sklepach?

Gazetkowo jako najlepsza aplikacja z gazetkami na rynku pozwala całkowicie zrewolucjonizować dotychczasowy sposób nabywania towarów w sklepach stacjonarnych. W dobie inflacji i rosnących tym samym cen podstawowych produktów żywnościowych każda możliwość zwiększenia wydajności oszczędzania jest na wagę złota. Istotne znaczenie ma również zmniejszenie do minimum czasu spędzanego w marketach – im krócej przebywamy w otoczeniu półek sklepowych, tym mniejsze prawdopodobieństwo podjęcia decyzji o zakupie towarów, których w rzeczywistości nie potrzebujemy. Dodatkowo dla wielu osób większe zakupy nie mają nic wspólnego z odpoczynkiem i przyjemnymi chwilami w ciągu dnia, dlatego wzrost efektywności całego procesu nabywania dóbr działa na korzyść konsumentów. Używanie zbiorczego oprogramowania z promocjami jest również niezwykle proste i intuicyjne, dlatego z obsługą Gazetkowo poradzi sobie każda osoba, która ma w swojej kieszeni smartfon.

Posiadacze urządzeń z systemem iOS mogą pobrać aplikacje z oficjalnego sklepu App Store po wejściu na stronę internetową https://apps.apple.com/pl/app/gazetkowo-gazetki-sklepowe/id1439014330. Aplikacja gazetki promocyjne – iOS napędza ją wydajnie i wygodnie

Przez wiele lat zakupy stacjonarne nie zmieniały swojej formy. Do tej pory nowinki technologiczne dotyczyły z reguły coraz bardziej zaawansowanych sposobów płatności. Rynek handlu nieustannie podlega jednak modyfikacjom, a efektem tego są coraz to nowsze możliwości oferowane konsumentom. Zjawisko to ma jednak zdecydowanie pozytywny charakter, ponieważ konkurencja zawsze wiąże się z szeregiem korzyści dla klientów. Warto zatem spróbować wdrożyć w życie działania oparte na planowaniu, a aplikacje z gazetkami promocyjnymi stanowią do tego najlepszą okazję. Brak dodatkowych kosztów, oszczędność czasu i dostępność na wyciągnięcie ręki ofert ulubionych marketów – korzyści z używania narzędzi tego typu można wymieniać bez końca. Warunkiem jest tylko kwestia przełamania swoich przyzwyczajeń i zdecydowania się na nowy styl zakupów. Wydaje się jednak, że dla Gazetkowo opłaca się podjąć takie ryzyko – nie bez powodu aplikację tę już teraz okrzyknięto fizycznym zwiastunem prawdziwej rewolucji w handlu. To po prostu najlepsza aplikacja z promocjami!

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię