|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33
12 630 60 00
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Tarnowianie znowu protestują przeciw sklepowi z dopalaczami. Będą to robić do skutku

Tarnowianie po raz kolejny zaprotestowali przeciwko dopalaczom. Grupa aktywistów i społeczników zebrała się przy Wielkich Schodach tuż obok Rynku, gdzie sprzedawane są środki. Lokal był okratowany, jednak na oknie wisiała kartka z napisem "Będę o 14:30".

posłuchaj protestujących

fot: Magdalena Zbylut

W czasie protestu dopalacze próbował kupić agresywny mężczyzna.

Zapukał trzy razy, tak jakby to był znak. Widział co się dzieje, ale chciał kupić - tłumaczy Jacek Litwin z rady osiedla Starówka w Tarnowie.

 


Organizatorzy zapewniają, że będą protestować do skutku. Najbliższa tego typu akcja już za dwa tygodnie.

 

Tarnowianie protestują przed sklepem z dopalaczami. Jest zlikwidowany, ale... działa

 

Magdalena Zbylut/bp

70%
30%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 37

Michał

Piątek, 24 marca 2017, 07:42

Super dzieki temu protestowi dowiedziałem ze w tarnowie jest sklep z dopalaczami

Odpowiedz

Karol

Środa, 22 marca 2017, 09:44

polecam radę osiedla kierowaną przez Niedojadłę hahahahah ten to dopiero potrafi

Odpowiedz

mieszkaniec starówki

Wtorek, 21 marca 2017, 15:17

@radiosłuchacz Ponieważ ewidentnie coś robi dla mieszkańców, z tego miejsca chciałbym podziękować Panu Jerzemu Kowalskiemu z Rady Osiedla za negocjacje jakie przeprowadził ze spółdzielnia mieszkaniową a mieszkańcami, załatwił w 3 dni to co myśmy z sąsiadami załatwiali przez 4 lata. Powodzenia dla Rady Osiedla, robicie dobrą robotę!!!

Odpowiedz

radiosłuchacz

Poniedziałek, 20 marca 2017, 11:26

@obywatel

Najlepsza ponieważ?

Odpowiedz

sp

Poniedziałek, 20 marca 2017, 10:18

Nie bez powodu ta partia nazywa się Platforma Złodziejska.

Odpowiedz

mieszkaniec

Poniedziałek, 20 marca 2017, 10:16

Za rządów Tuska to mieliśmy państwo silne, oj silne!:)

Odpowiedz

:)

Poniedziałek, 20 marca 2017, 10:07

Czy to nie jest chichot historii, że Wardzała stoi z transparentem "Bezsilność państwa"?

Odpowiedz

śmiech na sali

Poniedziałek, 20 marca 2017, 01:00

Znowu pan g. coś wymyślił i tym razem wykorzystał naiwnego kolegę od dredów? Żałośni są.

Odpowiedz

Niedziela, 19 marca 2017, 19:04

Proszę napisać o incydencie jakiego dopuścił się były poseł w sprawie zdjęć na jego profilu.

Odpowiedz

Niedziela, 19 marca 2017, 17:46

Nie ma jak u Kosiniaka vel drzewko. Nie znosi krytyki i zakazano pisać jakich kolwiek komentarzy. To jest dopiero śmieszne

Odpowiedz

obywatel

Niedziela, 19 marca 2017, 00:17

Tak, to najlepsza Rada w Tarnowie. To obiektywna opinia.

Odpowiedz

j

Niedziela, 19 marca 2017, 00:10

@tarnowianin

Dzięki

Odpowiedz

tarnowianin

Sobota, 18 marca 2017, 23:53

Brawo Rada Osiedla Starówka!, obserwujemy Was, jesteście najlepszą radą osiedlową w Tarnowie!

Odpowiedz

Jerzy

Sobota, 18 marca 2017, 23:51

Tak, Pan Ciepiela to raczej konferecje prasowe, zapowiedzi, koncepcje. Szkoda, tak się na nim zawiodłem.

Odpowiedz

mamy prezydenta??

Sobota, 18 marca 2017, 23:28

A właśnie, gdzie jest Pan Ciepiela? Co zrobił w tej sprawie? Cokolwiek zrobił?????????

Odpowiedz

to jakieś żarty?

Sobota, 18 marca 2017, 23:17

W Tarnowie takie rzeczy? Nie wierzę! Gdzie jest Ciepiela? Za co bierze z naszych podatków swoje wynagrodzenie?

Odpowiedz

Sobota, 18 marca 2017, 23:05

@Stary układ

Robert nikomu nie płaci za komentarze. On wychwala siebie sam - charytatywnie.

Odpowiedz

Stary układ

Sobota, 18 marca 2017, 23:01

Czyli tu się płaci za komentarze? To ja już dziękuję. Każdy może sobie kupić klakiera? Trola? Tylko prawda zwycięży, nie fałsz podszyty interesami...

Odpowiedz

Sobota, 18 marca 2017, 22:47

@?

Pewnie tyle, co sms na najlepszego posła w regionie. Pamiętasz?

Odpowiedz

?

Sobota, 18 marca 2017, 22:42

Tak z ciekawości. Ile teraz kosztuje zamówiony negatywny komentarz? 1 zł, 2 zł, 3 zł?

Odpowiedz