|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Roman Ciepiela: Tarnowianie potrzebują lepiej płatnej pracy w atrakcyjnych zawodach

Posłuchaj Romana Ciepieli

Fot. Marcin Golec

Tarnów nie potrzebuje nowych miejsc pracy, bo zatrudnienie w tym mieście jest, tarnowianie potrzebują lepiej płatnej pracy i w atrakcyjnych zawodach - przekonywał Roman Ciepiela prezydent Tarnowa, w trakcie podsumowanie 4 ostatnich lat działań w zakresie wspieranie przedsiębiorczości. W ciągu ostatnich lat w naszym mieście pojawiło się sporo nowych miejsca pracy - dodaje Ciepiela. 

 

W statystykach jest zarejestrowanych blisko 11 800 miejsc pracy. Trudno powiedzieć ile z tej puli to są nowe miejsca pracy, bo takich statystyk się nie prowadzi, ale blisko 12 000 miejsc pracy utworzonych utworzonych w ciągu ostatnich czterech lat to jest wymiar aktywności, ale też pozytywnej dynamiki - mówił prezydent.

 

Roman Ciepiela wskazał też na konieczność szybkich zmian w planie zagospodarowania przestrzennego przy ulicy Komunalnej w Tarnowie. Bez zgodny tarnowskich radnych nie ma możliwości poszerzenia znajdującej się tu strefy aktywności gospodarczej. 

 

Wybory samorządowe - serwis specjalny

 

Marcin Golec/łk

24%
76%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 37

Środa, 17 października 2018, 11:00

Tarnowianie potrzebują zmiany Prezydenta bo Romuś Tarnów doprowadził do ubogiej prowincji!!!.

Odpowiedz

Tarnowianin

Piątek, 12 października 2018, 12:29

obraz nędzy i rozpaczy

Odpowiedz

widz

Piątek, 12 października 2018, 09:41

@Stan

Siedział, siedział cały szczęśliwy. Przecież to wieloletni, gorliwy, wierny i oddany funkcjonariusz liberalnych partii, które zrobiły z Polski kolonię dla Niemiec i Rosji, czyli po kolei Unii Demokratycznej, Unii Wolności, Platformy Obywatelskiej. Uczestniczył w manifestacjach rozrabiackiego KOD-u, w Warszawie a nawet w samym Tarnowie i to w czasie pełnienia funkcji prezydenta miasta.

Odpowiedz

Stan

Czwartek, 11 października 2018, 15:17

Siedział na konwencji PO w pierwszym rzędzie i mocno i z przekonaniem klaskał Schetynie.. ! Co ich łączy ? Opowiadanie bajek !

Odpowiedz

Czwartek, 11 października 2018, 14:05

Ciepiela naraził znów mieszkańców na koszty wylewając asfalt w Parku. jeszcze jedna taka kadencja i będziemy biedniejsi niż Radłów.

Odpowiedz

Bezpartyjny

Czwartek, 11 października 2018, 13:46

Ciepiela nie ma honoru! Jak mu nie wstyd. Podpisał się pod listem za lijwidacja wojewodztwa tarnowskiego

Odpowiedz

Mieszkanka

Czwartek, 11 października 2018, 13:44

@Mama

Należy mu ten garnuszek odsunąć od ust, nie trochę pogłoduje, a będzie miał lepsze spojrzenie na to, czego nie dokonał!

Odpowiedz

Mieszkaniec Starówki

Czwartek, 11 października 2018, 13:32

" Tarnów nie potrzebuje nowych miejsc pracy, bo zatrudnienie w tym mieście jest, tarnowianie potrzebują lepiej płatnej pracy i w atrakcyjnych zawodach - przekonywał Roman Ciepiela" - tym mało rozsądnym stwierdzeniem potwierdza moje przypuszczenie, że nie ma bladego pojęcia o ekonomii.

Odpowiedz

Czwartek, 11 października 2018, 13:16

Jak go wybierzemy to nam zapewni 2000 dobrze płatnych miejsc pracy?

Odpowiedz

Czwartek, 11 października 2018, 13:05

By żyło się lepiej. Skąd my to znamy?

Odpowiedz

porażka

Czwartek, 11 października 2018, 12:09

@mietek

To prawda! Zobaczcie galerię zdjęć na tarnow.pl - stoi sam z kilkoma dziennikarzami. Totalna opozycja - Koalicja Obywatelska i totalna porażka!!!

Odpowiedz

mietek

Czwartek, 11 października 2018, 11:25

Ciepiela samotny, opuszczony, bezradny na placu, na własne życzenie, i niech tak już pozostanie

Odpowiedz

Solidarność 80

Czwartek, 11 października 2018, 08:57

@gorzej niż głodowe

Nie wiem o kim mówisz, ale wiem ile zarabiam dzięki też tobie i innym działaczom z Solidarności 80 których trzeba pogonić za kolaborację z Wiatrem. Zarabiem dużo mniej jak ty sprzedawczyku, a moja stawka jest mniejsza jak ustawowa. Teraz Szukam pracy ale nie jako pracownik Ciepieli.

Odpowiedz

gorzej niż głodowe

Czwartek, 11 października 2018, 07:04

@Solidarność 80

A za Henka Łabno z Solidarności to jakie były płace w MPK???

Odpowiedz

kwakwa

Czwartek, 11 października 2018, 06:52

pisuary! nie wysilajcie się tymi komentarzami, bo głupie

Odpowiedz

uff

Środa, 10 października 2018, 23:48

@Pamietliwy

No właśnie! Wszyscy powinni sobie przypomnieć!

Odpowiedz

CC

Środa, 10 października 2018, 22:31

Niezły duet Ciepiela i Ciesielczyk. Pan Roman poszedł na dno ,a przyczynił się Pan Ciesielczyk!

Odpowiedz

Chicago

Środa, 10 października 2018, 21:28

Ciesielczyk za granica jest uważany za błazna i oszołoma. Popytajcie Polonii.

Odpowiedz

Pamietliwy

Środa, 10 października 2018, 21:21

Ciepiela podpisał list za likwidacja woj.tarnowskiego!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

Mama

Środa, 10 października 2018, 21:20

I tak pływa już od 30 lat na garnuszku podatników.

Odpowiedz