|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33
12 630 60 00
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Remont ulicy Krakowskiej ruszy jeszcze przed wakacjami

Rozpoczęcie prac w tym terminie deklaruje prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.

Posłuchaj, co mówi prezydent Tarnowa Roman Ciepiela

Fot. A. Bednarz

Prace na ul. Krakowskiej polegać będą głównie na naprawieniu usterek związanych z niewłaściwie wykonanym kilka lat temu remontem tej głównej ulicy Tarnowa. Zakres robót budowlanych, który zamierzamy zrealizować, będzie jednak o wiele mniej uciążliwy - zapewnia prezydent. - Poprawiony będzie jedynie pas jezdni, chodniki i parkingi nie będą ruszane.

Jak udało się dowiedzieć Radiu Kraków - przetarg ma zostać ogłoszony w ciągu kilku najbliższych dni. Dodajmy, że w tegorocznym budżecie Tarnowa przewidziano na ten cel 4,5 miliona złotych.

 

 

Marcin Golec/wm

 

14%
86%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 17

Do Stan

Czwartek, 23 marca 2017, 18:31

@Stan

Chodzi o "tarnowian"? Tam były machloje

Odpowiedz

Stan

Środa, 22 marca 2017, 15:29

Marnotrawstwo , głupota i machloje po owocach ich POznacie !

Odpowiedz

bla

Środa, 22 marca 2017, 07:50

@Franko

Ma być kostka granitowa na jezdni i mają być prawdziwe szyny.

Odpowiedz

wera

Wtorek, 21 marca 2017, 22:16

Krakowska to nędzny projekt, nędzne wykonanie,nędzne odbiory a to równa się bylejakosci zarzadzania miastem przez rade i prezydentów

Odpowiedz

Franko

Wtorek, 21 marca 2017, 13:01

Dlaczego remontu niedawno remontowanej ulicy nie można wykonać używając do brukowania dobrej strzegomskiej kostki granitowej, a zamiast kamiennej imitacji szyn nie wstawić staroużyteczne tory tramwajowe.

Odpowiedz

roboll

Wtorek, 21 marca 2017, 10:47

A co do tej pory robiła Spółka PUK na ulicy Krakowskiej.? Dorażny biznes ,przecież usterki w tych samych miejscach ,pl.Sobieskiego. Nowy Świat & Urszulańska,okolice placu Petoffiego Krasińskiego &Bandrowskiego były wykonywanie po trzy razy w roku od 2012 Cały czas naprawiała usterki .? Teraz za 4.5 miliona ,które te usterki będą poprawiane po wykonawcy MK-Bud z 2011 czy kolejne usterki po Spółce Miejskiej .Zapowiedzi PREZYDENTA to jak "Echa i innej galaktyki." Prace na ul. Krakowskiej polegać będą głównie na naprawieniu usterek związanych z niewłaściwie wykonanym kilka lat temu remontem tej głównej ulicy.

Odpowiedz

Dominik

Wtorek, 21 marca 2017, 09:41

@Wesoły Romek

Prowincja... Moim zdaniem czasy o których piszesz nie nadejdą. Myślenia ludzi nie zmienisz, do UM nadal będą przyjmowani ludzie po kluczu rodzina, kierownicy po kluczu partii i z układu. Też kiedyś miałem pro społeczne myślenie. Teraz wole zarobić więcej od Romana na miesiąc mniejszym nakładem pracy i patrzeć na ten kabaret z dystansem, mieć bungalow'a w hiszpani i uprawiać pomidory :). Proste życie z dala od idiotów.

Odpowiedz

avf

Wtorek, 21 marca 2017, 09:19

a chodniki i parkingi są całe????hahaha

Odpowiedz

Wesoły Romek

Wtorek, 21 marca 2017, 08:53

@Dominik

Czekam na czasy, kiedy ktoś w mieście będzie za coś odpowiadał, a nie tylko brał pieniądze za odpowiedzialność. Płyta Rynku miała w założeniu nie przyjmować pojazdów, a pewnie i tłum był dla niej zagrożeniem. Krakowską zrobili pod ruch rowerowy. Za to P&R to taki sukces, ze trzeba było kilkadziesiąt samochodów zaparkować tam na stałe, żeby wypełnić frekwencyjne kryteria dofinansowania.

Odpowiedz

Dominik

Wtorek, 21 marca 2017, 08:37

@Wesoły Romek

Takie były założenia, o co Ci chodzi? :)

Odpowiedz

es

Wtorek, 21 marca 2017, 08:36

Rozpocząć mogą przed wakacjami, nie wiadomo kiedy i jak skończą. A remonty w tym mieście nauczyły ludzi wiele....

Odpowiedz

??

Wtorek, 21 marca 2017, 07:50

O nie, znowu rozkopią Krakowska? Jeśli ma zrobić taki remont jak kiedyś na rynku z płytą, to może lepiej niech nie robi, bo znowu zakończy się spektakularnym sukcesem. Jak większość jego działań.

Odpowiedz

prezes

Wtorek, 21 marca 2017, 07:10

@Wesoły Romek

Bo Romek zakładał, że nikt tam nie będzie przyjeżdżał i przychodził.

Odpowiedz

Wesoły Romek

Poniedziałek, 20 marca 2017, 22:21

@mieszkaniec Tarnowa

Możesz mnie oświecić, dlaczego poprzednia nawierzchnia wytrzymała wieki, a ta po Romku, zaledwie kilkanaście lat?

Odpowiedz

mieszkaniec Tarnowa

Poniedziałek, 20 marca 2017, 21:50

@Wesoły Romek

Szkoda, że nie masz wiedzy jakie były założenia tamtego remontu. Nie pisałbyś takich głupot.

Odpowiedz

Oleeeeee

Poniedziałek, 20 marca 2017, 19:11

ten remont będzie tylko na 18 lat, tak jak rynek....a za wszystko zapłaci podatnik tarnowski !!!

Odpowiedz