|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Po zimie znowu ruszają prace przy remontach tarnowskich dróg

Krakowska, Kapitulna i Spokojna - to tylko wybrane ulice, na których - według zapewnień Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie - jeszcze w tym miesiącu mają być wznowione prace remontowe. Roboty w tych miejscach zostały przerwane przez zimę i mają być traktowane priorytetowo.

Remont ulicy Kapitulnej. / Fot. A. Wrońska/archiwum RK

- W drugiej połowie roku nie zwolnimy tempa, niestety także w samym sercu miasta. Planowane są prace w centrum, czyli przebudowa ulicy Katedralnej. Realizację tych prac koordynujemy z pracami na Krakowskiej i Kapitulnej, żeby nie sparaliżować miasta i dać ludziom możliwość normalnego egzystowania - mówi Tomasz Mróz z Zarządu Dróg i Komunikacji.

Przy okazji prac na ulicy Katedralnej przewidziano także gruntowny remont placu Katedralnego. W planach inwestycyjnych na ten rok Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie ma aż 200 różnych zadań.

 

 

 

(Magdalena Zbylut/ko)

11%
89%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 13

Jan

Czwartek, 15 marca 2018, 17:15

Po jakiej zimie?? Zimy w sumie było około 2 tygodni!! Na Kapitulnej nie widać żadnych prac od dwóch miesięcy, podobnie pod wiaduktami na Al. Tarnowskich i Gumniskach. Ciekawe co na to nasz zacny inżynier ruchu?? Mam wrażenie, że nikt nie zauważyłby gdyby ten pseudo zarząd dróg zupełnie zniknął. Zdrowia życzę!

Odpowiedz

Czwartek, 15 marca 2018, 09:55

@...

9:41 DESK w pracy.

Odpowiedz

...

Czwartek, 15 marca 2018, 09:41

@Pol

dlaczego wyszedłeś ze szpitala na własne żądanie , tak się nie robi!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

Pol

Środa, 14 marca 2018, 16:22

to co wyprawia w Tarnowie ten zarząd i ta władza to kpina z Tarnowian . Wywalić to towarzystwo w wyborach na zbity p... bo się tak zagnieździli ,że nic ich nie rusza zero odpowiedzialności tylko pycha i szmal do reki ,a Tarnów jaki jest każdy widzi niestety miasto idzie na dno w porównaniu z innymi . Mamy obowiązek w wyborach zareagować i wreszcie odsunąć od władzy tę sitwę ..

Odpowiedz

joł

Środa, 14 marca 2018, 12:44

"W drugiej połowie roku nie zwolnimy tempa" - z cyklu: złote myśli.

Odpowiedz

Środa, 14 marca 2018, 12:16

Oni nas na prawdę traktują jak idiotów, którzy łykają wszystko jak młode pelikany. Zresztą prawda taka, że wszyscy psioczą, a potem przyjdą wybory, uczestnicy wieczorków tanecznych wybiorą synonima, a my będziemy się pytać jak to możliwe...

Odpowiedz

logiczne remonty

Środa, 14 marca 2018, 11:45

Na Rędzinie robiono wiadukt i zniszczono drogę. Naprawiono i teraz po kilku miesięcznicach znowu ją zepsują w ramach remontu ulicy Lwowskiej.Brawo. Logika na 6.

Odpowiedz

sukces

Środa, 14 marca 2018, 10:27

Tymczasem w dalekich Chinach: "Remont mostu rozpoczął się 13 listopada o godzinie 23.00. Do położenia nowej nawierzchni wykorzystano 1300 ton materiałów. Jeden z przedstawicieli lokalnych władz powiedział, że gdyby wykorzystano konwencjonalne metody budowy, remont trwałby co najmniej dwa miesiące. Zamiast tego, po raz pierwszy w Chinach budowniczy wypróbowali nową metodę "zintegrowanego zastąpienia". Odremontowany most otworzono po zaledwie 46 godzinach prac." "Jedynie 9 godzin wystarczyło ponad 1,5 tys. chińskim pracownikom, by zmodernizować tory kolejowe w miejscowości Longyan. W ekspresowej akcji wykorzystano siedem pociągów i 23 koparki. "

Odpowiedz

OLEG

Środa, 14 marca 2018, 09:50

SUKCES? ŻARTY!, TYLE KOPANIA, A GDZIE LINIA CIEPŁOWNICZA DO BUDYNKÓW, WSZYSTKO OPALANE WĘGLEM!

Odpowiedz

Brrrr

Środa, 14 marca 2018, 08:55

Wasze tempo widać od lat na ulicach. Istna propaganda sukcesu przed wyborami.

Odpowiedz

mieszkaniec

Środa, 14 marca 2018, 08:44

"dać ludziom możliwość normalnego egzystowania " hahaha pan się urwał z choinki? Od kilku lat miasto jest sparaliżowane a tu takie pudrowanie. Poza tym uważajcie, bo zima na weekend nadchodzi. Znów będziecie zaskoczeni:)

Odpowiedz

żartowniś

Środa, 14 marca 2018, 08:27

A tymczasem 2 października Artur Michałek z Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie. mówił: Ulica dojazdowa do placu Rybnego zamknięta będzie przez 3 miesiące. Na wykonanie remontu wykonawca ma czas do 20 stycznia. Dzisiaj po 2 miesięcznym opóźnieniu mówią, ze nie zwalniają tempa :) http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/rusza-remont-ulicy-kapitulnej-w-centrum-tarnowa/

Odpowiedz

sandal

Środa, 14 marca 2018, 07:53

Szybko szybko na wybory zdążyć !!!

Odpowiedz