|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Odwołane dyskoteki na tarnowskich lodowiskach

14 i 16 lutego nie będzie dyskotek na tarnowskich ślizgawkach miejskich. To efekt korekty przygotowanego przed feriami harmonogramu atrakcji dla najmłodszych. Powodem zmian wprowadzony przez Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji jest Środa Popielcowa oraz rozpoczynający się Wielki Post.

Posłuchaj, co mówi Edward Rusnarczyk, szef Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Fot. D. Radziak

Przy tworzeniu harmonogramu patrzyliśmy na to, żeby dzieci atrakcyjnie spędzały czas niż na kalendarz związany ze świętami - mówi Edward Rusnarczyk, szef Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – W związku z tym trafiliśmy z naszymi imprezami w dni, w które nie będą się one cieszyć dużym zainteresowaniem, znając mieszkańców Tarnowa.

Po konsultacjach z proboszczami parafii, w których znajdują się lodowiska, wprowadzono zmiany, zgodnie z którymi dyskoteki na lodzie nie odbędą się w Środę Popielcową oraz w najbliższy i kolejny piątek ferii zimowych.

15 lutego będzie można tańczyć na lodzie w Mościach, a w kolejnym tygodniu od poniedziałku do czwartku na ślizgawce przy Wojska Polskiego.

 

Marcin Golec/wm

50%
50%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 13

mario5

Piątek, 16 lutego 2018, 10:22

"Po konsultacjach z proboszczami parafii," - i widać kto tu rządzi

Odpowiedz

Twój cholesterol

Czwartek, 15 lutego 2018, 14:06

@jeszcze większy antyklerykał

Na złość babci odmrożę sobie uszy. NŻT !!

Odpowiedz

kamil

Czwartek, 15 lutego 2018, 11:25

świeckie państwo?hehehehehehe

Odpowiedz

Mieszkaniec

Czwartek, 15 lutego 2018, 10:11

Pan roman juz powinien dac sobie spokoj.Ile jeszcze lat na etacie publicznym.Obietnice niezrealizowane w pelni.Szkoda pisac.

Odpowiedz

Ja

Środa, 14 lutego 2018, 19:22

Romek szuka poparcia gdzie tylko może wstyd !!

Odpowiedz

jeszcze większy antyklerykał

Środa, 14 lutego 2018, 18:59

@santo subito

Z pełną premedytacją ożarłem się dzisiaj mięsa. Obrzydzenie mnie bierze na takie włażenie do tyłka klerowi.

Odpowiedz

jarosz wegan klerykan

Środa, 14 lutego 2018, 15:37

A czy zakazano sprzedaży mięsa w środę i w piątek w tych parafiach?

Odpowiedz

tarnowianin

Środa, 14 lutego 2018, 15:14

Widać, że idą wybory. Synonim nagle przypomniał sobie o proboszczach.

Odpowiedz

antyklerykał

Środa, 14 lutego 2018, 15:03

@santo subito

Wyście chyba powariowali z tymi konsultacjami z proboszczami.

Odpowiedz

marco

Środa, 14 lutego 2018, 15:01

yyyy....bo....yyyy - to jedyne co jestem w stanie wykrzesać z siebie czytając o tym, że proboszcze ustalają program ferii zimowych.

Odpowiedz

Krzysiek

Środa, 14 lutego 2018, 14:36

Czy małżeństwa niesakramentalne będą mogły korzystać z lodowiska na TOSIR w dni parzyste, czy muszą przynieść zaświadczenie?

Odpowiedz

Bartek

Środa, 14 lutego 2018, 13:54

@santo subito

Tylko patrzeć jak w czasie nabożeństw będą jeździć po tafli i zbierać na składkę:)

Odpowiedz

santo subito

Środa, 14 lutego 2018, 13:39

"Po konsultacjach z proboszczami parafii, w których znajdują się lodowiska" To jakiś żart? Lodowiska nie leżą na terenie parafii tylko miasta. Święty Roman z błogosławionym Piotrem ustanowili piątki dniami wolnymi od uciech cielesnych. Wolny czas dzieci spędzające ferie mogą spędzić na klęczeniu i biczowaniu w rodzinnych parafiach.

Odpowiedz