|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Olszówki - Nasze Miasto Tarnów przedstawia pierwszych kandydatów na radnych

Znamy nazwiska pierwszych oficjalnych kandydatów ubiegających się mandat tarnowskich radnych w zbliżających się wyborach samorządowych. Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Olszówki - Nasze Miasto Tarnów - przedstawił część reprezentantów, którzy jesienią będą walczyć o głosy poparcia wśród tarnowian.

posłuchaj Jakuba Kwaśnego

fot: Marcin Golec

Jesteśmy pierwszym zgłoszonym i zarejestrowanym komitetem wyborczym w mieście Tarnowie, bo w powiecie już się komitety rejestrują. Okręg 1 Mościce-Chyszów-Strusina będzie reprezentował nasz kandydat na prezydenta Tomasz Olszówka, a wraz z nim Tomasz Żmuda i radny Stefan Wrona. Okręgiem nr 2 mam przyjemność kierować - wyjaśnia Jakub Kwaśny, pełnomocnik komitetu - a wraz ze mną są Joanna Dobroś, czy Mariusz Wojdyło. Okręg nr 3 Klikowa-Krzyż- Piaskówka to radna Grażyna Barwacz i Jerzy Kowalski. Okręg nr 4 - radny Piotr Górnikiewicz, Daniel Cholewiak, Tadeusz Rzepecki. Rozpoczynamy zbieranie podpisy poparcia pod listami. Po zebraniu podpisów, po rejestracji przez Miejską Komisję Wyborczą, będziemy mogli zaprezentować pełne listy i oficjalnych kandydatów do Rady Miejskiej.

Jak mówi Monika Komorowska z Okręgu nr 3 - wszyscy powinni się angażować w życie miasta zamiast narzekać, że nic się nie dzieje.

Wśród zaprezentowanych kandydatów znaleźli się przedsiębiorcy, radni miejscy i osiedlowi oraz działacze społeczni.

 

 

 

Marcin Golec/bp

 

posłuchaj Moniki Komorowskiej

70%
30%