|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Jest komentarz prezydenta Tarnowa ws. rezygnacji Kazimierza Koprowskiego z funkcji radnego miejskiego

To postawienie Tarnowa w bardzo trudnej sytuacji, tuż przed tak ważną uchwałą budżetową - tak Roman Ciepiela komentuje rezygnację z funkcji radnego miejskiego - podjętą przez Kazimierza Koprowskiego. Prezydent Tarnowa przypomina, że to właśnie radni Prawa i Sprawiedliwości zadecydowali o przesunięciu terminu głosowania nad budżetem.

Posłuchaj, co mówi prezydent Roman Ciepiela

Roman Ciepiela i Kazimierz Koprowski w trakcie debaty w Radiu Kraków. Fot. archiwalne

 Kazimierz Koprowski zrezygnował z mandatu radnego miasta Tarnowa

 

"Kazimierz Koprowski uczestniczył w podjęciu przez Radę uchwały przedłużającej się okres prac nad budżetem o miesiąc. Po czym p. Kazimierz oddał mandat. To dziwne zachowanie" - komentuje w rozmowie z Radiem Kraków prezydent Roman Ciepiela. 

Wybór przewodniczącego oraz ślubowanie nowego radnego, a prawdopodobnie będzie nim Adam Sajdak, nastąpić ma w trakcie styczniowej, budżetowej sesji. Ale jak udało się dowiedzieć Radiu Kraków, najpewniej będzie w tym celu zwołana sesja nadzwyczajna, która ma odbyć się jeszcze przed sesją styczniową. Być może nawet w tym tygodniu. 

 

 

(Marcin Golec/ew)

26%
74%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 49

Benn

Środa, 10 stycznia 2018, 18:54

Za robotę powinien się zabrać p. Ciepiela, no jak na wielkiego marszałka, którego tak promowały tarnowskie media i te katolickie i te platformiane, to wstyd za taki bajzel w Tarnówku !!! On jeszcze zabiera głos w sprawie byłego już przewodniczącego (zresztą obecnie już osoby prywatnej - nie publicznej !!!) , kogo głos Ciepieli obchodzi ? co znowu propaganda jak za komuny ?

Odpowiedz

Tylko korki i dzięki za uwagę

Niedziela, 7 stycznia 2018, 23:31

Tylko mi Romciu zlikwiduj korki w mieście ! Nic więcej od ciebie nie ovzekuję. Resztę zrobi następca. A PIS nie ma obaw zrobi dobry budżet bo przecież po wyborach będzie go wykonywał :)

Odpowiedz

Jeju

Niedziela, 7 stycznia 2018, 23:11

Oj jaki zmartwiony Pan prezydent! Przecież ktoś go zastąpi! Żeby teraz nie wyszło na to że bez jednego przewodniczącego padły wszystkie inwestycje miasta ;) !

Odpowiedz

Piątek, 5 stycznia 2018, 08:40

@@ Jurek z os.nauczycielskiego

Ciepiela na wszystkich spotkaniach wiele obiecywał. To nie chodziło o nie obietnic, tylko o ogłoszenie na stronach swojej propagandy, że Synonim zszedł do ludzi. On nawet nie wie, ze sobie wbił gwóźdź do trumny, bo ludzie mu nie zapomną że jest oszustem i krętaczem.

Odpowiedz

Czwartek, 4 stycznia 2018, 23:05

Tak to już jest ,że jak się jest autorytetem i coś znaczy w środowisku to trzeba go zniszczyć. O tych co nic nie robią się nie mówi. Panie Kazimierzu gdyby wszyscy tak się angażowali w sprawy społeczne jak Pan nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy. Nie lubię oś nauczycielskiego ale widzę jak Ciepiela 3 lata robi im chodnik ,remontuje Lwowską i pewnie nie zdąży przed wyborami. ChA , ChA ,ChA.

Odpowiedz

@ Jurek z os.nauczycielskiego

Czwartek, 4 stycznia 2018, 22:47

Jak rzeczywiście mieszkasz na os.nauczycielskim i uczestniczysz w życiu społecznym to powinieneś wiedzieć ,że Ciepiela na zebraniu osiedlowym obiecał plac zabaw i zwiększenie częstotliwości przejazdu autobusu 11 i co? Nic nie zrobił . To Pan Koprowski będąc przewodniczącym Rady wprowadził plac zabaw do budżetu mimo sprzeciwu Ciepieli. Panie Kazimierzu dziękujemy za plac zabaw i negocjacje o więcej przejazdów autobusu. Jak można mieć tyle nienawiści akurat do osób bardzo zaangażowanych na rzecz osiedla.Panie Kazimierzu tylko dzięki Panu mamy plac zabaw i wiele innych dróg. A co do rancza Panie Jurku zaangażuj się Pan i zachęć żonę do pracy na rzecz miasta i osiedla.

Odpowiedz

Jurek z os.nauczycielskiego

Czwartek, 4 stycznia 2018, 21:57

Przez 3 lata Koprowski byl Przewodniczacym Rady, a jego zona Przewodniczaca Komisji Oswiaty. To rodzinne ranczo samorzadowe. W PRLu zsylali niewygodnych towarzyszy do na placowke do Mongolii, teraz wysyla sie takich do MENu do Warszawy. Boze chron Tarnow przed Koprowskimi!

Odpowiedz

Czwartek, 4 stycznia 2018, 10:45

@woj

Masz jakąś obsesję z Rydzykiem? Kup sobie plakat z jego postacią i będziesz mógł sobie pluć codziennie.

Odpowiedz

woj

Czwartek, 4 stycznia 2018, 10:27

Do Ben- a co oślepłeś do reszty - kto jest na zdjęciu sam Ciepiela? To co mieli dać zdjęcie Rydzyka z komentarzem Ciepieli? Nie wiem dlaczego ojciec Tadeusz tak wam wyprał te mózgi? Kazik ma racje - taki wspaniały działacz tyle zrobił dobrego i wieje do Warszaw

Odpowiedz

woj

Czwartek, 4 stycznia 2018, 10:25

Do Lalika,moze lepiej Laika- przegrał Koprowski-przegrał i tyle w temacie. Propozycja płac na ojce Rydzyka on wskaże Ci droge

Odpowiedz

Czwartek, 4 stycznia 2018, 09:17

@Tom

To nie jest żadna wizja, tylko bezmyślne wpędzenie mieszkańców w ogromne długi.

Odpowiedz

Tom

Czwartek, 4 stycznia 2018, 08:39

Stanowisko w podrzednym departamencie to jak "wywiezienie na taczkach" Mam nadzieje ze Rada pójdzie po rozum do głowy i zacznie współpracować, z wizją dla miasta i z maksymalną pula pieniędzy z UE

Odpowiedz

jgvi

Czwartek, 4 stycznia 2018, 06:11

@Kazik

Już widzę jak Ty dostajesz intratną propozycję i ją odrzucasz z jakiegoś wydumanego powodu. Weź się ogarnij człowieku.

Odpowiedz

Ben

Środa, 3 stycznia 2018, 22:40

Radio Kraków widać znowu przejęte przez PO , po co to zdjęcie Ciepieli , już zaczynają go promować ?

Odpowiedz

Lalik

Środa, 3 stycznia 2018, 22:39

Ciepiela powinien zając się własnym podwórkiem, co mu do radnego ? ma takie prawo i koniec. a tak na marginesie wybrali mieszkańcy Ciepiele to go mają . Przypominam Koprowski miał 15090 głosów a Ciepiela 15770 - to różnica tylko 680 głosów, jak na tak promowanego "rozsądnego to wstyd ". I ten ""rozsądny"" gotuje mieszkańcom zadłużenie miasta na ponad 425 mln zł !!!

Odpowiedz

kaka

Środa, 3 stycznia 2018, 21:34

Wesoły co potrzeba drugiego Ścigały w Tarnowie? Tamten tez przyszedł z Azotów i czegos mu zaczęło brakować na tym stanowisku. A ten doswiadczony pracownik , namaszczony przez pisowców i gowinowców juz ma rządzic? - oczywiście bo poprze go PiS czyli rydzykowe staruszki.

Odpowiedz

aizarg

Środa, 3 stycznia 2018, 20:18

Pan Kazimierz Koprowski tak jak poprzednicy pisali miał 1 głos, wiec ktoś kto będzie za p,. Koprowskiego też będzie miał 1 głos, a więc nie widzę powodu do takiego lamentowania Prezydenta. Panu Kazimierzowi gratuluję i mam nadzieję, że za rok wygra wybory Prezydenckie w Tarnowie. Jest najlepszym kandydatem, mądry, rozsądny człowiek.

Odpowiedz

Roman stop!!!

Środa, 3 stycznia 2018, 20:02

Roman hala sportowa Ścigały była tańsza o 30 mln, Kantoria z Amfiteatrem na kilka tysięcy Ścigały wyrzucona do kosza, projekt społeczny Amfiteatru i boisk przy Kopernika wyrzucony, znajomek wykonuje projekt stadionu za 60 tys., prywatny Owintar z tzw. konkursem za 160 tys. zł i nic, remont "granitowej" płyty Rynku Romana po 20 latach znowu do remontu, to same sukcesy. 2000 miejsc pracy i dwa pulpety z pomysłami w stylu: List do Trampa od Prezesa zez Skrzyszowa, nu pagadi PKP za wiadukty...Proszę Pana jak to u Was nie moje pieniądze to zadłużę na potęgę miasto i tych tarnowskich nieświadomych wieśniaków i znowu wygram. Niestety pulpety tu już nic nie wymyślą, sorrki jest jeszcze miejsce do samorealizacji narcyzmu: Korea Północna.

Odpowiedz

Karol

Środa, 3 stycznia 2018, 20:02

@@karol @ kazik

w życiu .... to że łaskawie dostałem się przed jego oblicze to nic nie dało otrzymał ode mnie pismo, które miał przekazać prezydentowi i innym niestety wybrał z tego pisma fragmenty które raczył przekazać bo pozostała treść była dla niego niewygodna. Prezydent w ogóle nie otrzymał pisma dopiero po mojej interwencji i co.... to jest człowiek który stoi za mieszkańcem no śmiech Panowie śmiech

Odpowiedz

bul

Środa, 3 stycznia 2018, 18:15

Już słuchać Ciepieli nie mogę. Zawsze narzeka , biadoli , wszyscy mu dokuczają , wszyscy pozostawiają miasto w trudnej sytuacji tylko On ma dobre myślenie - zadłużyć miasto i niech się inni martwią. Co Ciepielę obchodzi Koprowski ,nie jest już radnym. Radni przyjmą budżet lub nie.

Odpowiedz