|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

27. Finał WOŚP w Tarnowie

Ponad tysiąc wolontariuszy wyruszyło z puszkami i czerwonymi serduszkami na ulice Tarnowa. Orkiestra w Tarnowie grać będzie w szkołach, na szlakach spacerowych, na biegu z pochodniami a nawet na lodowiskach.

posłuchaj Agaty Grudzień z tarnowskiego sztabu WOŚP

fot: Paweł Topolski

Tarnowski sztab jak co roku zadbał o to, żeby finałowi towarzyszyło także dużo atrakcji. I tak będzie można pograć w planszówki, pojeździć na torze kartingowym czy wziąć udział we "wrak race" na torze w Biskupicach Radłowskich / do 15/. Wszystko za datek do puszki.

Za datek do puszki będzie można także ślizgać się na tarnowskich lodowiskach. Tradycyjnie także w Tarnowie w ramach WOŚPu, będzie można się podzielić nie tylko datkiem do puszki ale i krwią. WOŚPowa zbiórka krwi ruszyła w niedzielę o 9.00 w tarnowskiej stacji krwiodawstwa przy ulicy Szpitalnej.

Finał wydarzenia  zaplanowano od 16 na tarnowskim rynku -  tam grać będą zespoły muzyczne, będzie można zjeść żołnierski żurek. O 20.00 natomiast tradycyjne światełko do nieba.

W ubiegłym roku tarnowskim wolontariuszom udało się zebrać ponad 370 tysięcy złotych.

 

Agnieszka Wrońska/bp

74%
26%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 21

...

Środa, 16 stycznia 2019, 13:46

@zajac andrzej.

1000zł alkoholiku na Caritas ? Przestań się przechwalać , bo poza Komitetem i składkami to nic nikomu byś nie dał. Wal gorzałę i zamilcz

Odpowiedz

Środa, 16 stycznia 2019, 08:55

@XEr

Wiesz co oznacza słowo hejt (z ang. hate)?

Odpowiedz

XEr

Poniedziałek, 14 stycznia 2019, 17:12

Dość tego hejtu i nienawiści .

Odpowiedz

bab

Poniedziałek, 14 stycznia 2019, 10:02

szczytna akcja która rozpowszechniła się już na dobre w Polsce ale trzeba pamiętać że początek miała za rządów SLD PO gdzie szpitale i służba zdrowia całkowicie padała i nikt z rządzących nie miła ochoty ani pomysłu na jej uzdrowienie

Odpowiedz

zajac andrzej.

Poniedziałek, 14 stycznia 2019, 09:19

To nie są szlachetni DOBROCZYNCY. To ludzie ślepo WPATRZENI w towarzysza Owsiaka. Warto poczytać jego życiorys.Ja osobiście pod koniec roku przekazałem 1000 zł na CARITAS POLSKA. Na spożywanie trunków także zostało.

Odpowiedz

Moja opinia

Poniedziałek, 14 stycznia 2019, 08:27

Kto by pomyślał że z tych szlachetnych dobroczyńców aż tyle jadu się wyleje. Pisząc "zakaz żebractwa" miałem na myśli każdą formę.

Odpowiedz

Niedziela, 13 stycznia 2019, 22:34

@zajac andrzej.

Zanim pójdziesz się upić, napisz deklarację, że nie życzysz sobie abyś był leczony sprzętem zakupionym z funduszy WOŚP. Oświadczenie to noś ze sobą.

Odpowiedz

ręce opadają

Niedziela, 13 stycznia 2019, 21:50

Po polsku mówi się żebrzą, nie żebrają, pisowski intelektualisto...

Odpowiedz

Niedziela, 13 stycznia 2019, 20:08

I o co tyle krzyku , chcą żebrać na ulicach niech żebrają . Szkoda tylko że nie wszystkie zebrane pieniądze przeznaczone są na na cel zbiórki .

Odpowiedz

...

Niedziela, 13 stycznia 2019, 19:59

@darczyńca

Jaka kasę półgłówku przekazujesz. Juz wiem Rydzykowi swoja emeryturę. Będziesz na pewno zbawiony

Odpowiedz

...

Niedziela, 13 stycznia 2019, 19:57

@Judyta

Brawo

Odpowiedz

...

Niedziela, 13 stycznia 2019, 19:57

@Moja opinia

Prymitywna czy prymitywny - na jedno wychodzi - buraczana gnida

Odpowiedz

...

Niedziela, 13 stycznia 2019, 19:55

@zajac andrzej.

O więcej Cie i tak nikt nie podejrzewa alkoholiku. Wypij za swojego idola Kaczora bo cos chory jest

Odpowiedz

zajac andrzej.

Niedziela, 13 stycznia 2019, 18:03

Ja idę na coś mocniejszego do Warki. Owsiak to nie moja bajka.

Odpowiedz

Niedziela, 13 stycznia 2019, 13:10

@Moja opinia

Nikt nikogo nie zmusza do przekazania kilku złotych na WOŚP. Chcesz- dajesz, nie chcesz- idziesz na kebaba do Efesu albo na piwo do Warki. Wolna wola.

Odpowiedz

darczyńca

Niedziela, 13 stycznia 2019, 12:51

Kasę to ja przekazuję na konto konkretne a nie pasibrzuchowi do rączek. Zapomnieliście ludzie jak w Tarnowie liczą zebrane datki .............

Odpowiedz

antyklerykał

Niedziela, 13 stycznia 2019, 11:36

Mam nadzieje, że ludzi nienawidzących WOSP historia zmiecie w niebyt.

Odpowiedz

Judyta

Sobota, 12 stycznia 2019, 21:10

@Moja opinia

Zamierzałam dać na chore dzieci stówkę. Po przeczytaniu tego komentarza zmieniłam zdanie. Dam 500 plus. Taki jest właśnie efekt waszej prymitywnej nagonki - rekord podczas zeszłorocznego finału, mam nadzieję, że w tym roku pobity. Walcie się, ludzie nienawidzący innych.

Odpowiedz

Muchomor

Sobota, 12 stycznia 2019, 20:19

@Moja opinia

Swoją uwagę o żebractwie nie omieszkaj przekazać Rydzykowi.

Odpowiedz