|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Policja nadal szuka zaginionego 34-latka. Przesłuchano świadków i sprawdzono kolejne informacje

Osoby, które twierdzą, że widziały zaginionego Piotra Kijankę, zostały już przesłuchane. Chodzi sprawę mężczyzny, który tydzień temu wyszedł z jednej z restauracji na krakowskim Kazimierzu i do tej pory nie pojawił się w domu.

fot. z miejskiego monitoringu

Mężczyzna po raz ostatni był widziany kilka dni temu w rejonie ulicy Miodowej na krakowskim Kazimierzu. Kamera miejskiego monitoringu zarejestrowała, jak szedł sam chodnikiem.
    Śledczy sprawdzali różne scenariusze. Jeden z nich mówił o tym, że Piotr Kijanka miał wracać do domu bulwarami wiślanymi. Przeczesywanie zarośli przy brzegu Wisły nie przyniosło jednak nowych informacji. Funkcjonariusze podjęli kolejne działania. Po opublikowaniu przez media jego zdjęć i nagrań z miejskiego monitoringu na policję zgłosiło się kilkoro świadków.

Jak mówi Sebastian Gleń z małopolskiej policji, osoby te podały rysopis, ale nie ma stuprocentowej pewności, że widziały zaginionego, policja przeszukała miejsca, gdzie miał być widziany. Gleń potwierdził w rozmowie z Radiem Kraków, że policjanci przeszukali fragment brzegu Wisły. Sprawdzono także dno sztucznego zbiornika wodnego znajdującego się na Grzegórzkach. Po wypompowaniu wodny nie znaleziono jednak żadnych śladów.

Dziś przeszukiwane były kolejne tereny. W tych działaniach uczestniczyło kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Nowe fakty ws. zaginionego Piotra Kijanki. Szuka go specjalna grupa policji

Teresa Gut/bp

85%
15%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0