|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Wypadek na A4 w Tarnowie, kolizje i poślizgi. Trudny poranek dla kierowców w Małopolsce

Około 6:30 ciężarówka zderzyła się z autem osobowym między węzłem Tarnów-Mościce a węzłem Tarnów-Centrum! Kolejny samochód uderzył w bariery, gdy zbliżał się do miejsca zdarzenia. Ruch w stronę Rzeszowa był zablokowany przez ponad godzinę. Do szpitala trafiła jedna osoba. Służby drogowe posprzątały miejsce wypadku, a przyjazd obywa się bez utrudnień.

Poranna kolizja na Alei 29 Listopada w Krakowie / fot. KO

Utrudnienia czekały też na zakopiance w stronę Podhala. Trasa była zablokowana w Pcimiu, gdzie doszło do kolizji. Natomiast w Libiążu na ul. Oświęcimskiej auto potrąciło pieszą i wypadło z drogi. Przejazd nie jest już utrudniony.

Poza tym, kłopoty pojawiły się na trasie olkuskiej w Zelkowie i w Brzezince niedaleko Wadowic. Tam doszło do groźnych poślizgów. Ostatnie zderzenie miało miejsce w Olkuszu na ul. 29 Listopada. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kolizje w rejonie Krakowa

Oprócz wypadku między tarnowskimi węzłami, kierowcy mieli kłopoty niespełna 8 km przed autostradowym węzłem Kraków-Bieżanów. Na nitce w stronę Katowic auto uderzyło w bariery. Nie ma tam już spowolnień.

Do kolejnych kolizji doszło również w Krakowie. Przy skręcie z alei 29 Listopada w ul. Lubomirskiego zderzyły się dwa samochody. Jeden pas ruchu był zablokowany, ale służby udrożniły już przejazd w stronę centrum. Kierowcy dodają, że estakada w tamtym miejscu jest dość śliska. Trzeba uważać!

Niestety, jedna osoba została ranna w zderzeniu samochodu z latarnią na ul. Stella Sawickiego. Konstrukcja przewróciła się na pojazd i raniła mężczyznę. Przejazd odbywa się bez utrudnień.

ZIKiT i MPO apelują do kierowców o zmianę opon na zimowe. Przymrozki mogą oznaczać gorszą przyczepność zwłaszcza na mostach i wiaduktach.

 

 

(Mateusz Żmija/ko)

50%
50%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0