|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Fatalny początek długiego weekendu na małopolskich drogach. Wypadki, utrudnienia

Wypadek za wypadkiem na drogach Małopolski. Jeszcze późnym wieczorem utrudnienia napotkali kierowcy na trasie 75 z Brzeska do Nowego Sącza. W okolicach miejscowości Tęgoborze samochód osobowy wpadł do rowu. Również w miejscowości Krosna, w powiecie limanowskim samochód wpadł do rowu. Do wypadku doszło na drodze lokalnej. Jedna osoba została poszkodowana.

fot: GDDKiA - stopień Kościuszko godz.16

 Zakończyły się natomiast utrudnienia na alei 29 listopada w Krakowie. Na skrzyżowaniu z ulicą Prandoty potrącony przez samochód został pieszy. W stronę centrum miasta tworzyły się duże korki.

W Targowisku na drodze Bochnia - Wieliczka zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne. Ruch odbywał się tam wahadłowo.

O godz.17:30 zakończyły się utrudnienia w Skawcach na trasie 28 między Wadowicami a Suchą Beskidzką. Auto osobowe zderzyło się tam z ciężarówką. Cztery osoby zostały ranne, jedna była zakleszczona w zniszczonym samochodzie - musieli ją uwolnić strażacy. Droga  była zablokowana.

 W Gierałtowicach w powiecie wadowickim zderzył się samochód osobowy ze skuterem. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala. Na miejscu tworzyły się korki.
Problemy były też na drodze krajowej 75 w kierunku Nowego Sącza. W Witowicach Dolnych zderzyły się dwa samochody, cztery osoby zostały ranne i ruch odbywał się wahadłowo.

Na autostradzie A4.  w miejscowości Nieporaz w powiecie chrzanowskim samochód osobowy wpadł do rowu - niestety kierowcy nie udało się uratować. 

Utrudnienia były też przed zjazdem na Łagiewniki w kierunku Rzeszowa - tam zderzyły się  trzy samochody i jeden pas ruchu był zablokowany. Na 420 kilometrze również w kierunku Rzeszowa samochód wjechał w barierki.

Na zakopiance w Mogilanach samochód osobowy wpadł do rowu. Był tam zablokowany  pas ruchu i droga mocno się korkowała. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Na zakopiance duży ruch - wielu kierowców jedzie na długi weekend pod Tatry.

Rano utrudnienia były też na węźle Balice. Na wyjeździe z lotniska w kierunku Rzeszowa doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Lewy pas był zablokowany.

Problemy drogowe były także w samym Krakowie. Na ulicy Powstańców Śląskich kolizja dwóch aut -  przez dłuższy czas tworzyły się tam korki.

 

 

 

 

 

Dominika Baraniec/bp

75%
25%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0