Do piątkowego meczu podopieczni trenera Kulawika przystąpią w zdecydowanie lepszych nastrojach niż ich przeciwnicy. Wisła w ostatniej kolejce pewnie pokonała przed własną publicznością kielecką Koronę 3-0. Gole strzelili Patryk Małecki i Michał Chrapek (dwie). Z kolei wrocławianie w doliczonym czasie gry stracili gola i przegrali z Piastem Gliwice 2-3.

Dzisiejszy mecz jest niezwykle ważny dla Wisły w perspektywie walki o europejskie puchary. Krakowianie tracą 7 punktów do zajmującego trzecią pozycję Piasta Gliwice i, mimo kiepskich wyników, teoretycznie ciągle się liczą w walce o najwyższe cele.

To spotkanie będziemy dla Państwa transmitować w specjalnym sportowym kanale internetowym na www.radiokrakow.pl oraz przy wykorzystaniu specjalnych - bezpłatnych - aplikacji na smartfony. Informacje jak ją pobrać znajdą Państwo Aplikacja mobilna Radia Kraków . Na naszej stronie internetowej też opis meczu "minuta po minucie".