W 1. połowie godnym uwagi wydarzeniem było uderzenie w poprzeczkę bramki gospodarzy. Jakub Kowalski przymierzył z rzutu wolnego. Brakło dosłownie kilku centymetrów.

W 73. minucie w polu karnym Garbarni faulowany był Kamil Sobala, sędzia podyktował "jedenastkę", którą skutecznie wykonał Łukasz Kędziora i było 1:0.

Zaledwie 4 minuty później, po przeciwnej stronie boiska faulowany w polu karnym był Grzegorz Marszalik. Sędzia znów wskazał na "wapno", do piłki podszedł Michał Fidziukiewicz, ale... Arkadiusz Leszczyński, wyczuł strzał i efektownie obronił.

Na 3 minuty przed końcem wynik ustalił Tomasz Wojcinowicz wykorzystując "główką" podanie z rzuti wolnego Dawida Lincy.

Jeszcze przed ostatnim gwizdkiem za niesportowe zachowanie wyleciał z boiska zawodnik "Brązowych" Michał Rutkowski.

Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków 2:0 (0:0)

Bramki: Kędziora (73 karny), Wojcinowicz (87)

Żółte kartki: Drąg, Sobala - Morys, Górski
Czerwona kartka: Rutkowski (89. za uderzenie przeciwnika)

Sędziował: Leszek Lewandowski (Zabrze)

Hutnik:  Leszczyński - Olszewski, Jaklik, Wojcinowicz, Kędziora, Zmorzyński - Świątek (83. Tetych), Drąg (56. Jodłowski), Bernal (8. Kieliś), Handzlik (56. Linca) - Kitliński (56. Sobala)

Garbarnia: Frątczak - Morys (77. Radwanek), Nakrošius, Rutkowski, Kowalski - Górski (87. Wacławek), Duda, Kołbon (78. Surma), Marszalik - Feliks (65. Kuczak), Fidziukiewicz