A
A

Zespoł Unii Tarnów wygrywa plebiscyt na Sportowca Tygodnia

Sprawdź wyniki plebiscytu na najlepszego sportowca ubiegłego tygodnia.

Tym razem miano "Sportowców Tygodnia" wędruje do zespołu Unii Tarnów, którzy dojechali do finału walki o awans do ekstraklasy. W pierwszym meczu co prawda przegrali ośmioma punktami, ale już w weekend powalczą o odrobienie tej straty. Jaskółki zdobyły 50% głosów. Drugie miejsce dla Comarch Cracovii. Hokeiści Pasów zdobyli superpuchar i zyskali 29% głosów. Na trzecim miejscu - z wynikiem 21% głosów - uplasowała się Ewa Majer. Zawodniczka z Dobczyc była najszybszą zawodniczką z Małopolski podczas Biegu 7 Dolin zorganizowanego w ramach Festiwalu Biegowego w Krynicy.

Comarch Cracovia - To jest dobry początek sezonu w wykonaniu hokeistów Pasów. Po dobrych występach w Lidze Mistrzów drużyna Rudolfa Rohaczka w piątek wywalczyła Super Puchar Polski. Pasy w rzutach karnych pokonały GKS Tychy.

Ewa Majer - Blisko dziesięć i pół godziny biegu i ostatecznie drugie miejsce. Zawodniczka z Dobczyc była najszybszą zawodniczką z Małopolski podczas Biegu 7 Dolin zorganizowanego w ramach Festiwalu Biegowego w Krynicy.

Unia Tarnów - Żużlowcy tarnowskich Jaskółek dojechali do finału walki o awans do ekstraklasy. W półfinale Nice 1. Ligi Żużlowej małopolska ekipa pokonała tydzień temu Orła Łódź. W wielkim finale w niedziele co prawda przegrała pierwszy mecz w Gdańsku... ale przed nią jeszcze rewanż na torze w Mościcach.