Czwarte miejsce w radiowym plebiscycie zajęła Agnieszka Skalniak, brązowa medalistka mistrzostw świata juniorek w kolarskim wyścigu ze startu wspólnego. Ten wyczyn nie znalazł jednak uznania w oczach internautów.

Trzecie miejsce zajęło ex aequo trzech sportowców: Karol Basz, Agnieszka Radwańska i Deniss Rakelss. Wszyscy otrzymali po 1% głosów.

Drugie miejsce dla Dominiki Bolechowskiej. Triumfatorka klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Skyrunning zdobyła 40% głosów.

Sportowcem Tygodnia została jednak żużlowa drużyna Unii Tarnów, czyli brązowi medaliści drużynowych mistrzostw Polski. Jaskółki otrzymały 57% głosów.

Takie były nasze nominacje:

Karol Basz - 24-letni krakowianin jest pierwszym w historii polskim zawodnikiem, który sięgnął po kartingowe mistrzostwo świata, poprawiając tym samym dokonania Roberta Kubicy (był 4.). W ten weekend rywalizowano na torze La Conca, gdzie odbyły się tegoroczne mistrzostwa świata. FIA postanowiła, że w tym roku będą one złożone zaledwie z jednej rundy, więc nie było miejsca na błąd i wszystko trzeba było postawić na jedną kartę.

Dominika Bolechowska - zakopianka, triumfatorka klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Skyrunning, najtrudniejszej formy biegów górskich. Cały cykl obejmował 12 imprez. Sezon kończył sobotni bieg na Babią Górę.

Agnieszka Radwańska - 15. w karierze zwycięstwo w turnieju WTA. Po raz drugi zwyciężyła w Tokio. Tym samym zagwarantowała sobie powrót do pierwszej dziesiatki światowej listy rankingowej. Zajmuje w tym zestawieniu obecnie 7 miejsce.

Deniss Rakels - piłkarz Cracovii, który strzelił oba gole w wygranym przez "Pasy" meczu z Ruchem Chorzów. Było to pierwsze zwycięstwo Cracovii w tym sezonie odniesione na własnym boisku.

Agnieszka Skalniak - pochodząca z Żegiestowa brązowa medalistka mistrzostw świata junioręk w kolarskim wyścigu ze startu wspólnego. To jest juz jej drugi brązowy medal mistrzostw świata. Jest także mistrzynią Europy w swej kategorii wiekowej w jeździe indywidualnej na czas.

Żużlowa drużyna Unii Tarnów - po raz czwarty z rzędu, rok po roku, medaliści drużynowych mistrzostw Polski. Tym razem zakończyli sezon na trzecim miejscu.