"Biała Gwiazda" sięgnęła po Puchar Polski po ciężkim meczu pokonując Energę Toruń 84:75. Długo - niespodziewanie - prowadził w tym meczu zespół pod kierunkiem Elmedina Omanicia, ale w trzeciej kwarcie gra krakowskiej drużyny nabrała rozpędu. Wisła Can-Pack zaczęła zdobywać przewagę, ale o ostatecznym sukcesie obrończyń trofeum na dobre przesądził rzut z dystansu Magdaleny Ziętary przy wyniku 75:72 na półtorej minuty przed ostatnim gwizdkiem. Świetny mecz zagrały nie tylko Amerykanki Jantel Lavender, Allie Quigley i Courtney Vandersloot, ale przede wszystkim hiszpańska rozgrywająca Cristina Ouvina oraz litewska podkoszowa Gintare Petronyte.

Teraz przed Wisłą Can-Pack jeszcze trudniejsze zadanie czyli środowy mecz Euroligi w Jekaterynburgu.