W Legnicy Kolejarz Stróże zremisował 0-0. Wydawało się, że nie można było wymarzyć sobie lepszego początku dla gości. W 9. minucie Adrian Woźniczka fauluje rywala. Czerwona kartka dla gracza Miedzi i karny dla Kolejarza. Niestety Cheikh Tidiane Niane przegrywa pojedynek z Adrianem Łuszkiewiczem i jest 0-0. Trener gospodarzy na wszelki wypadek ściąga grającego już z żółtą kartką Zbigniewa Zakrzewskiego, wie co robi. Piłkarz Kolejarza Łukasz Bocian w dziesięć minut dostaje dwie żółte i zostaje odesłany do szatni. Przewaga legniczan chwilami wyraźna, ale do przerwy bez bramek. Po przerwie więcej z gry nadal miała Miedź, ale żadnej z drużyn gola nie udało się strzelić i mecz zakończył się podziałem punktów.