To był dla jednych i drugich powrót na ligowe parkiety po przerwie na mecze reprezentacyjne. W ramach dziewiątej kolejki Wisła CanPack grała na wyjeździe z ekipą InvesteInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski. W tym spotkaniu Krzysztof Szewczyk mógł już skorzystać z dwóch zakontraktowanych niedawno zawodniczek – Tamary Radočaj i Katarzyny Suknarowskiej-Kaczor.

Pierwsza kwarta należał do miejscowych, które wygrały 16:13. Najlepiej koszykarki z Krakowa spisały się w drugiej kwarcie, gdzie udało się z nawiązką odrobić stratę, wygrywając 21:13. Trzecia partia zakończyła się remisem 14:14, a zwycięstwo Białej Gwiazdy przypieczętowała kwarta numer cztery. W niej wiślaczki wygrały 16:13. Bohaterką tego spotkania po stronie Wisły była Leonor Rodriguez, która zdobyła aż 21 punktów.  Po stronie miejscowych najskuteczniejsze zawodniczki miały po 12 punktów - mowa o Miah Spencer i Carolyn Swords.

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła CanPack Kraków 56:64 (16:13, 13:21, 14:14, 13:16)