W zaległym spotkaniu 12 kolejki piłkarskiej pierwszej ligii Puszcza Niepołomice pokonała na swoim stadionie Ruch Chorzów 2-1. Rozpoczęło znakomicie dla gości, którzy objęli prowadzenie po strzale Corbeliniego w 9 minucie spotkania. Gospodarze wyrównali zaledwie po 60 sekundach gry. Na  listę strzelców wpisał się Bartosz Żurek. Trzy punkty zapewnił gospodarzom, który wykorzystał rzut karny w 42 minucie pierwszej połowy..

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski (ż), 4. Łukasz Furtak, 23. Piotr Stawarczyk, 3. Michał Czarny, 27. Mateusz Bartków – 14. Dawid Ryndak, 8. Longinus Uwakwe, 11. Marcin Stefanik (86′ Krzysztof Szewczyk), 10. Maciej Domański (87′ Robert Ziętarski), 17. Bartosz Żurek (73′ Marcel Kotwica) – 19. Marcin Orlowski
Ruch:  1. Nikolay Bankov, 2. Gracjan Komarnicki, 3. Mateusz Hołownia, 4. Mateusz Zawal, 8. Michał Walski (67′ Balicki) , 16. Miłosz Przybecki, 17. Maciej Urbańczyk, 19. Marcin Kowalczyk, 28. Giacomo Corbelini (78′ Słoma), 66. Miłosz Trojak, 77. Vilim Posinkovic (73′ Nowak)
Rezerwowi: 33. Hrdlicka, 7. Markovic, 10. Nowak, 11. Słoma, 15. Setla, 24. Villafane, 34. Balicki