Świeżo upieczeni finaliści Pucharu Kontynentalnego nie mieli łatwego zadania. W ostatnich minutach pierwszej tercji gola dla gości zdobył Szymon Skrodziuk. W drugiej części gry pazur pokazali krakowianie. Nieskuteczni byli Bychawski i Vachovec, ale w 26. minucie meczu lepiej niż koledzy spisał się Adrian Gajor dając wyrównanie. Naprzód odpowiedział natychmiast. Radość gospodarzy trwała 60 sekund, bo w 27. minucie trybuny celnym uderzeniem uciszył Maksim Kondraszow. Następnie gra skoncentrowała się na środku tafli. Przepychanki oraz mniej atrakcyjny fragment gry zakończył Kapica, który w 36. minucie uplasował krążek w siatce bramki strzeżonej przez Niemczyka. Cracovia nabrała wiatru w żagle. Hokeiści Pasów nie zamierzali odpuszczać, mimo tego, że do końca drugiej tercji pozostawało coraz mniej czasu. Swoją okazję wykorzystał Marek Tvrdoň, który dał gospodarzom pierwsze w tym meczu prowadzenie.

Na ostatnią część gry Cracovia wychodziła z wynikiem 3:2. I na laurach nie spoczęła. Po dziewięciu minutach od gwizdka drugiego swojego, a czwartego dla drużyny gola zdobył Gajor. Po nim trafiali jeszcze Sebastian Brynkus (51. minuta) oraz Miloslav Jáchym (59. minuta). Dla Jaworzna trzecią bramkę zanotował Maksim Kondraszow (58. minuta).

Bramki:
0:1 - Szymon Skrodziuk - Michał Rybak - Michał Krokosz (17:21)
1:1 - Adrian Gajor - Mateusz Rompkowski (25:51)
1:2 - Maksim Kondraszow - Maksim Citok - Marcin Wróbel (26:49)
2:2 - Damian Kapica - Mateusz Bepierszcz (35:52)
3:2 - Marek Tvrdoň - Aleš Ježek (36:35)
4:2 - Adrian Gajor - Jiří Gula - Filip Drzewiecki (49:30)
5:2 - Sebastian Brynkus - Mateusz Bezwiński - Miha Štebih (50:02)
5:3 - Maksim Kondraszow - Maksim Citok - Marcin Wróbel (57:14)
6:3 - Miloslav Jáchym (58:54)

Sędziowali: Paweł Breske, Krzysztof Kozłowski (główni) - Mateusz Bucki, Marcin Młynarski (liniowi)

Comarch Cracovia: Kowalówka (Hebda n/g) - Jáchym, Musioł, Mikula, Ježek, Tvrdoň - Kruczek, Bychawski, Bepierszcz, Vachovec, Kapica - Rompkowski, Gula, Drzewiecki (4), Bryniczka, Gajor - Dąbkowski (4), Štebih, Kamiński, Bezwiński, Brynkus
Trener: Rudolf Rohacek

Naprzód Janów: Niemczyk (Bernard n/g) - Wąsiński, Kapłon (2), Citok, Kondraszow, Adamus - Bodora, Stępień, Piper, Rajski (2), Paczkowski - Sarna, Krokosz, Rybak, Skrodziuk, Rybak - Kosakowski, Niedźwiedź, Wróbel, Ksiondz, Pohl
Trener: Jacek Szopiński