A
A
A

Francja - Chorwacja w finale piłkarskich mistrzostw świata!

Chorwaci triumfowali w drugim meczu półfinalowym.Wygrali 2-1 z Anglia.Pomimo szybkiej utraty bramki, wyrównali przed upływem 90 minuty, a w dogrywce zwycięzką bramke zdobył Mario Mandżukić

FIFA World Cup) EPA/SERGEI CHIRIKOV EDITORIAL USE ONLY Dostawca: PAP/EPA.

Przed meczem szanse obu reprezentacji oceniano podobnie.Chorwaci w poprzedniej rundzie wyeliminowali po rzutach karnych gospodarzy turnieju, Rosję. Synowie Albionu w ćwierćfinale okazali się lepsi od Szwecji. Zwycięzca tego meczu w finale  mial zagrać z Francją. Obu druzynom przyszlo walczyc   dłuzej niż w ciagu regulaminowych 90 minut

Anglia - Chorwacja - po dogrywce 1-2 , 1-1  (1-0)

Piątek, 13 lipca 2018, 09:32

"Zwycięzca tego meczu w finale mial zagrać z Francją." a nie zagra?????? Czy u was dzieci piszą te artykuły?

Odpowiedz

kibic

Czwartek, 12 lipca 2018, 07:43

Żeby nasi "narodowi" kopacze chociaż w 1/10 grali jak Chorwaci, nasi powinni płacić każdemu kto oglądał ich "mecze"