Puszcza Niepołomice – GKS Tychy 2:1 (2:0)  bramki: 1:0 15' - Żurek, 2:0 40' - Tomalski , 2:1 80' – Lewicki

Puszcza Niepołomice:
Górski – Furtak (żk), Stawarczyk, Bartków, Widejko (żk) – Stefanik, Żytek (żk) – Tomalski (Kotwica), Serafin, Żurek – Orłowski

To był niezwykle ważny mecz dla zespołu z Niepołomic. Podopieczni Tomasza Tułacza znajdowali się przed tymi zawodami tuż nad strefą spadkową w ligowej tabeli. Ale nic dziwnego. Z 14 zdobytych punktów tylko jeden wywalczyli na własnym boisku.

================================

Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz 5:1 (1:1)  bramki: 0:1 5' – Małkowski , 1:1 38' – Janoszka, 2:1 53' – Nowak (karny, 3:1 82' – Mateusz Mak, 4:1 85' – Ma,k 5:1 88' – Lisowski.

Sandecja Nowy Sącz:
K. Baran – Basta (żk), Chmiel, Flis, Kalahur, Kanach, Kun, Małkowski , Ogorzały, Piter-Bućko (żk) , Thiago

Mecz w Mielcu rozpoczął się w sposób wymarzony dla zespołu Tomasza Kafarskiego. Ale radość nie trwała długo. Jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali, a w drugiej części zdominowali wydarzenia na boisku, popisując się znakomitą skutecznością. Nokautem dla sądeczan było ostatnich 10 minut spotkania.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Vladislavs Gutkovskis (1), 1:1 Bartosz Biel (64), 2:1 Vladislavs Gutkovskis (74).

Żółta kartka - Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Piotr Wlazło, Vladislavs Gutkovskis. GKS Bełchatów: Mariusz Magiera, Emile Thiakane.

BrukBet: Karol Dybowski - Mateusz Grzybek, Artem Putiwcew, Przemysław Szarek - Martin Miković, Ernest Terpiłowski, Vlastimir Jovanović, Piotr Wlazło (46' Michal Bezpalec), Florin Purece (75' Patrik Misak) - Jacek Kiełb (80' Roman Gergel), Vladislavs Gutkovskis

Vladislavs Gutkovskis został bohaterem Słoników w emczu z GKS-em Bełchatów. Pierwszy raz Łotysz trafiał po minucie gry, za drugim rzem zdobył zwycięską bramkę dla gospodarzy. Dzięki wygranej BrukBet jest już bardzo blisko ligowej czołówki.