Re-Plast Unia Oświecim – JKH GKS Jatsrzebie Zdrój 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:1)

0:1 A.Iossafov (4:10). 1:1 G.Koblar (38:55), 1:2 D.Pas (61:05)

Nie udało się gospodarzom „dobrać do skóry” wiceliderowi tabeli PHL. Zespół z Jastrzębia Zdroju wyjątkowo nie leży oświęcimianom. W poprzednim sezonie przegrali z nimi wszystkie konfrontacje, także w tym sezonie, w pierwszej rundzie rozgrywek JKH wygrywał 4:2.

================================================

Zagłebie Sosnowiec – Podhale Nowy Targ 2:3 (1:0, 1:0, 0:2, 0:1)

1:0 M. Bernacki (11:13), 2:0 D.Orekhin (34:30), 2:1 E.Svec (50:49), 2:2 T.Franek (59:52), 2:3 B.Neupauer (64:08)

Szarotki ułatwiły zadanie gospodarzom, łapiąc 18 minut kar (w tym 10 minut za niesportowe zachowanie dla Wielkiewicz), podczas gdy Zagłębie grało w osłabieniu tylko przez minutę i 27 sekund w końcówce meczu. Podhale wykorzystało tę szansę i na 8 sekund przed końcową syreną doprowadziło do dogrywki. W doliczonym czasie gry, w ostatniej minucie Radziszewskiego pokonał Naupauer.