W finale I edycji Pucharu Tatr Cracovia pokonała 3:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała po dwóch golach Edgara Bernhardta i jednym trafieniu Sebastiana Stebleckiego. Cracovia w pełni zdominowała rywali. W pierwszej połowie udokumentowała to golem w 36. minucie, kiedy Milos Kosanović po odbiorze przekazał piłkę Marcinowi Budzińskiemu, ten uruchomił Edgara Bernhardta, który z linii pola karnego huknął na bramkę. W 60. minucie Sebastian Steblecki zabawił się z bramkarzem Górali, mijając go przy końcowej linii i posyłając piłkę do pustej bramki.
Po stracie drugiego gola Podbeskidzie rzuciło się do ataków, w efekcie czego kontaktowego gola zdobył Aleksander Jagiełło, który na raty pokonał Krzysztofa Pilarza w sytuacji sam na sam. Wynik meczu strzałem z rzutu karnego za faul na nim samym ustalił Bernhardt.
W rozegranym wcześniej meczu o 3. miejsce Okocimski Brzesko w karnych 4:2 pokonał Sandecję Nowy Sącz.

Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (1:0)

1:0 - Bernhardt 36'

2:0 - Steblecki 60'

2:1 - Jagiełło 75'

3:1 - Bernhardt (k.) 84'
Cracovia : Pilarz - Kuś (46' Struna), Żytko, Kosanović, Marciniak - Dąbrowski (46' Szeliga), Straus, Budziński (72' Bartosz Żurek) - Dudzic (46' Danielewicz), Boljević (46' Steblecki), Bernhardt.
Podbeskidzie : Zajac (72' Adamek) - Sokołowski (46' Górkiewicz), Pietrasiak (46' Piter-Bucko), Konieczny, Telichowski - Chmiel (17' Malinowski), Kołodziej (46' Kupczak), Łatka (72' Dancík), Adamek (46' Kurowski), Adu (46' Jagiełło) - Pawela.