Niezwykle ciekawe, zwłaszcza jak na warunki I-ligowe, spotkanie mieli okazję okazję zobaczyć kibice na stadionie w Łęcznej. Wyjątkowo dobrze mecz rozpoczęli piłkarze Cracovii, którzy po błędzie Midzierskiego zdobyli bramkę już w 70. sekundzie.
Fenomenalnym prostopadłym podaniem popisał się Danielewicz i po odbiciu się piłki od obrońcy Bogdanki sam na sam z bramkarzem wyszedł Bojlević. Czarnogórzec spokojnie poczekał aż położy się interweniujący bramkarz i umieścił futbolówkę w siatce tuż nad nim. Kolejną znakomitą okazję krakowianie mieli 12 minut później, ale w bardzo trudnej sytuacji strzelając na pustą bramkę w słupek trafił Danielewicz.

Później do głosu doszli gospodarze, czego efektem były próby strzeleckie Midzierskiego i Szałachowskiego. Na posterunku był jednak znakomicie dysponowany od początku rundy wiosennej Krzysztof Pilarz i do końca drugiej części spotkania wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie tempo spotkania nieco spadło, choć bliżej zdobycia wyrównującej bramki byli gracze Bogdanki. W 64. minucie groźne uderzenie z pierwszej piłki nad bramkę oddał Nowak ,a po chwili z 20. metrów strzelał Renusz. I tym razem prowadzenie Cracovii ratował jednak Krzysztof Pilarz.

Kropkę nad "i" w kwestii rezultatu postawił w 83. minucie ten sam zawodnik, który wynik otworzył. Świetnie atak rozprowadził środkiem Bernhardt, podał do wychodzącego prawą stroną Zielińskiego, a ten odegrał do Bojlevicia, który umieścił piłkę w siatce, obok bezradnego Sochy. W końcówce drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył jeszcze Krzysztof Danielewicz

Po dzisiejszym zwycięstwie Cracovia wróciła na fotel lidera. Pozostanie na nim przynajmniej do niedzieli, kiedy to swoje spotkanie rozegra Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

]

Skład Bogdanki: Socha, Stefańczyk, Midzierski, Sołdecki, Benkowski, Zuber-żk('67 Wiązowski), Nowak, Nikitović, Renusz, Szałachowski('75 Paluch), Pesir

Skład Cracovii: Pilarz- Nykiel-żk, Żytko, Kosanović-żk, Marciniak, Dąbrowski-żk x2, Budaković, Budziński, Bernhardt('90 Steblecki), Zejdler-żk('80 Zieliński), Danielewicz-żk

'93 Koniec meczu- komplet punktów jedzie do Krakowa!

'91 Znakomita akcja Stebleckiego, który chwile temu wszedł na boisko

'90 Sędzia dolicza 3 minuty

'89 Czerwona kartka! W samej końcówce nabawił się jej Dąbrowski

'87 Okazja dla Bogdanki! Ozmieczuk w polu karnym dotyka jednak piłki ręką

'85 W groźnej sytuacji znakomicie interweniuje na 10.metrze Pilarz

'83 GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Znów Bojlević! Wczęsniej świetnie atak rozprowadził środkiem Bernhardt, podał do wychodzącego prawą stroną Zielińskiego,a ten podał do Czarnogórca, który umieścił piłkę w siatce, obok bezradnego Sochy

'79 Ukarany chwile temu żółtą kartką Zejdler schodzi. Na murawie melduje się Zieliński

'72 Sukcesem dla Cracovii w tym meczu może być poza zwycięstwem takze ukończenie go w pełnym skłądzie, bowiem kolejną kartkę otrzymał jeden z jej zawodników- Łukasz Zejdler. To już szósty zawodnik ukarany żółtym kartonikiem

'70 Zejdler dopadł do piłki przed polem karnym i uderzył wysoko nad bramką

'67 Pierwsze zmiany w tym meczu. W drużynie Bogdanki Zubera zmienia Wiązowski

'64 Trwa ostrzał bramki Cracovii! Najpierw groźne uderzenie z pierwszej piłki nad bramkę oddał Nowak,a po chwili z 20. metrów uderzał Renusz. Na posterunku był jednak Pilarz

'60 Kolejna kartka dla zawodnika Cracovii. Ukarany nią został Dąbrowski, który przez to przewinienie nie zagra w następnym spotkaniu

'57 Stefańczyk leży na ziemi trzymający się za zakrwawioną twarz , ale sędzia nie dostrzegł przewinienia.

'53 Fatalnie jednak wykonany- młodzieżowy reprezentant Serbii uderzył prosto w mur

'52 Bernhardt faulowany na 25. metrze..szansa przed Cracovią!

'48 Szałachowski, zblokowany przez Żytkę oddał celny strzał na bramkę Cracovii, ale znów na posterunku był Krzysztof Pilarz

'46 Już gramy! Oba zespoły bez zmian personalnych

'45+1 Nowak strzela mocno z 25. metrów nad bramkę i sędzia kończy pierwsza połowę meczu!

'45 Sędzia dolicza 60 sekund do pierwszej połowy

'44 Nikitović z rzutu wolnego trafia w mur, a w poprawce zbyt głęboko dośrodkowuje w kierunku zamykającego akcję Szałachowksiego

'43 Faul Mateusza Żytki przy samym narożniku pola karnego. Kolejna okazja do strzału z bliskiej odległości dla Bogdanki

'40 Pilarz znów ratuje Pasy! Tym razem golkiper Cracovii popisł się znakomitą rekacją i po wyjściu z bramki złapał piłke, z która sam na sam mknął Szałachowski

'38 Bernhardt poszedł na przebój, stracił jednak piłkę, a próbując odzyskać ją faulował - żółta kartka! To już czwarta dla Cracovii w tym meczu!

' 36 Znakomita interwencja Sochy! Bramkarz z Łęcznej obronił mocny strzał Bernharda z woleja z 9. metrów

'30 Z 25 metrów piękny strzał z rzutu wolnego wykonał Midzierski, Z największym trudem piłkę zmierzającą do siatki sparował Pilarz!

'28 Kolejny żółty kartonik dla zawodnika Cracovii. Tym razem ukarany Milos Kosanović, za faul od tyłu

'25 Mecz toczy się w bardzo dobrym tempie. Akcja przenosi sie z jednego pola karnego na drugie. Chiwlę temu niecelnny strzał ponad bramkę oddał Vladimir Bojlević

'21 Druga kartka dla krakowian wędruje na konto Danielewicza. Wcześniej ukarany został Krzysztof Nykiel

'20 Pasy bliskie straty bramki! Strzał Szałachowskiego instynktowie wybronł Pilarz

'17 Uff! Pilarz broni fenomenalnie strzał z bliskiej odległości Midzielskiego.

'13 Słupek!!! Do robinsonady przed pole karne zmuszony został Socha, który wybił piłkę przed siebie na oślep. Dopadł do niej Danielewicz i uderzył z 35. metrów w trudnej sytuacji w prawy słupek!

'11 Po wrzutce z prawej strony na nieco ekwilibrystyczny strzał zdecydował się Midziński. Trafił jednak za bardzo od piłke i w efekcie futbolówka poleciała bardzo wysoko

'10 Strzał Renusza z dystansu zablokowany przez Krzysztofa Nykiela.

'7 W pole karne z wolnego wrzucał Kosanović, ale zawodnicy Cracovii nie popisali się reakcją. Żaden z nich nie ruszył do piłki po nieźle wykonanym stałym fragmencie.

'4 Brzydki faul naszego młodzieżowego reprezentanta Dąbrowskiego. Sędzia jednak zdecydował się jedynie upomnieć Pasiaka

'3 Cracovia zdobyła po raz pierwszy w tej rundzie bramkę w pierwszej połowie! Wymarzony początek "Pasów"!

'2 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Fenomenalne prostopadłe podanie od Danielewicza i sam na sam z bramkarzem wyszedł Bojlević, który bez problemu pokonał golkipera Bogdanki. Spory udział w bramce miał też błąd obrońcy gospodarzy

'1 Gramy! Na poczatek dobre wieści dla kibiców Cracovii- konkurująca w walce o awans Flota przegrywa u siebie 0-1 z rewelacją rundy- Stomilem Olsztyn

18:54 W zespole z Łęcznej występuje niedawny zawodnik Cracovii- Sebastian Szałachowski.

18:52 Cracovia zmierzy się dziś z jedenastą drużyną I ligi. Cracovia jest druga i traci dwa punkty do prowadzącej Termalici.