Pierwszego gola strzelili gospodarze za sprawą Wojciecha Wojtarowicza, ale jeszcze pod koniec pierwszej tercji Pasy objęły prowadzenie po trafieniach Krystiana Dziubińskiego i Petra Kalusa, w drugiej odsłonie znów gol dla Unii - Jakuba Saura i znów w odpowiedzi dwie bramki Pasów Krystiana Dziubińskiego i Tomasza Sykory. Pod koniec tercji najskuteczniejszy dziś Dziubiński dorzucił jeszcze jednego gola kompletując hat-tricka. Ostatecznie mistrzowie Polski wygrali 7:3.

W zespole Unii nie zagrał Lukas Riha, z którym oświęcimski klub rozwiązał kontrakt. Zadebiutował natomiast inny Czech - Adam Rufer.

Unia Oświęcim - Comarch Cracovia Kraków 3:7 (1:2, 1:3, 1:2).

Bramki: 1:0 Wojciech Wojtarowicz (13), 1:1 Krystian Dziubiński (18), 1:2 Petr Kalus (20), 2:2 Jakub Saur (27), 2:3 Krystian Dziubiński (28), 2:4 Tomas Sykora (30), 2:5 Krystian Dziubiński (39), 3:5 Adam Rufer (41), 3:6 Adam Domogała (45), 3:7 Damian Słaboń (56).

Kary: Unia - 4; Cracovia - 14 minut. Widzów 700.