Początek nie zwiastował porażki gospodarzy. Już w ósmej minucie meczu boisko opuścić musiał pomocnik głogowian Robert Mandrysz, którego zastąpił Łukasz Zajdler. "Słoniki" wykorzystywały atut własnego boiska stwarzając sobie wiele bramkowych okazji. Pierwszy gol tego spotkania padł w 37. minucie, a jego zdobywcą był 30 - letni ukraiński obrońca - Artem Putivtsev. Do przerwy Termalica utrzymywała prowadzenie, szanując piłkę i starając się nie dopuścić do wyrównania.

Zmiana stron przyniosła zmianę oblicza meczu. W drugich 45 minutach strzelali już tylko zawodnicy Chrobrego: najpierw piłkę do bramki Dariusza Treli skierował Michał Borecki (65. minuta), a triumf i kolejne trzy punkty na koncie głogowskiej ekipy zapewnił osiem minut przed końcem spotkania Damian Kowalczyk.

Termalica z ośmioma punktami znajduje się na przedostatnim, 17. miejscu w tabeli Fortuna 1. Ligi. Chrobry Głogów ma 15 oczek co przekłada się na dziewiątą pozycję.

W 12. kolejce Bruk Bet Termalica zmierzy się w Katowicach z tamtejszym GKSem. To spotkanie w sobotę (29 września) o 18:00.

Bruk Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Artem Putivtsev (37), 1:1 Michał Borecki (65), 2:1 Damian Kowalczyk (82)
Kartki: Chrobry Głogów: Jarosław Ratajczak (31 - żółta), Łukasz Zajdler (36 - żółta)