Bardzo ciekawy wyjazdowy mecz Sandecji z Chojniczanką. Sądeczanie przegrywali do przerwy 1:2, pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył w trzeciej minucie były zawodnik Sandecji Wojciech Trochim, w dziesiątej z karnego podwyższył były piłkarz Cracovii Hubert Wołąkiewicz, w trzynastej sądeczanie za sprawą Mateusza Klichowicza zdobyli jednak gola kontaktowego. Gdy w 62.minucie gospodarze znów objęli dwubramkowe prowadzenie, wydawało się, że sądeczanie rozpoczną sezon od porażki. Jednak w końcówce Sandecja ruszyła do ataku i po bramkach Mariusza Gabrycha i Macieja Korzyma sięgnęła po remis.

Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz 3:3 (2:1).

Bramki: 1:0 Wojciech Trochim (3), 2:0 Hubert Wołąkiewicz (10-karny), 2:1 Mateusz Klichowicz (12), 3:1 Tomasz Boczek (61-głową), 3:2 Mariusz Gabrych (84), 3:3 Maciej Korzym (90+1-głową).

Żółta kartka - Chojniczanka Chojnice: Wojciech Trochim, Paweł Zawistowski, Tomasz Boczek, Krzysztof Danielewicz. Sandecja Nowy Sącz: Dawid Flaszka, Dawid Szufryn.

Sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin). Widzów 1 500.