Na trzecim miejscu ukończyła tym razem rywalizację mistrzyni olimpijska z Pjongczangu Czeszka Ester Ledecka, która triumfowała w sobotniej rywalizacji. Czeska snowboardzistka i narciarka, złota medalistka igrzysk olimpijskich 2018 także w narciarskim supergigancie, w niedzielę popełniła duży błąd w przejeździe półfinałowym i przegrała w nim z Austriaczką Sabine Schoeffmann. Pogromczyni Ledeckiej uległa jednak w finale Ramonie Hofmeister.

Aleksandra Król, jedyna Polka startująca w pucharowych zawodach na olimpijskiej trasie w koreańskim Pjongczangu, odpadła z rywalizacji w 1/8 finału, przegrywając ze Słowenką Glorią Kotnik i została ostatecznie sklasyfikowana na 10. miejscu. W PŚ w tej konkurencji prowadzi Ledecka, a Król zajmuje 13. miejsce.

Wśród mężczyzn najszybszy był w niedzielę doświadczony, 38-letni Austriak Prommegger pokonując innego "weterana", 36-letniego Francuza Sylvaina Dufoura, który w 1/8 finału wyeliminował Oskara Kwiatkowskiego. Polak był dziewiąty w kwalifikacjach i ostatecznie ukończyl zawody na 11. miejscu.

Liderem klasyfikacji PŚ jest Prommegger, a Kwiatkowski zajmuje 27. miejsce.