|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|

Słuchowiska Radia Kraków

Wakacje ze słuchowiskiem

Wakacyjne Koło Kultury zaprasza na spotkanie z radiowym słuchowiskiem. Zawsze we wtorek po godz.22.00 zapraszamy do wysłuchania najgłośniejszych słuchowisk Radia Kraków.

czytaj ≫

"Nienawidzę" Koterskiego z nominacją do "radiowych Oscarów"

„Nienawidzę” - przejmujący tekst, tworzona na żywo muzyka i znakomity aktor w kilku rolach. „Nienawidzę” - w premierowym słuchowisku Radia Kraków usłyszeliśmy Krzysztofa Globisza,...

czytaj ≫

"Kontrabasista" w Radiu Kraków

30 lat od premiery na scenie Piwnicy Starego Teatru przy ul. Sławkowskiej, Jerzy Stuhr zagrał tekst Patricka Suskinda w tłumaczeniu Barbary Woźniak przed największą, bo radiową publicznością.

czytaj ≫

Przypadek sprawił, że przetłumaczyłam "Kontrabasistę"

Zupełny przypadek sprawił, że przetłumaczyłam “Kontrabasistę”, natomiast zupełnie nieprzypadkowo “wybrałam” odtwórcę tytułowej roli - p. Jerzego Stuhra.

czytaj ≫

"Sklepy cynamonowe" Brunona Schulza

Literackie arcydzieło w mistrzowskiej interpretacji Anny Polony. "Sklepy cynamonowe" Brunona Schulza. 26 grudnia na antenie Radia Kraków po raz kolejny posłuchamy niezwykłego słuchowiska.

czytaj ≫

Anioł w supermarkecie

Rodzina Peszków: Jan, Maria i Błażej oraz Marian Dziędziel i Jerzy Stuhr debiutujący w zupełnie nowej dla siebie roli... głosu w supermarkecie.

czytaj ≫

Hejt radio. Posłuchaj w całości

Dosadny, czasem brutalny język polskiego internetu i jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserek teatralnych Maja Kleczewska. Premiera słuchowiska odbyła się 7.10 na antenie Radia...

czytaj ≫

Stop językowi agresji

Ofiarą hejtu może paść każdy. Czarnoskóry i homoseksulista, ksiądz i katechetka, celebrytka i polityk, Rom i kibic przeciwnej drużyny. Ale też starsza pani, która nieporadnie prosi o pomoc...

czytaj ≫

"Wesele"

Radiowa wersja "Wesela" zrealizowana przez Andrzeja Seweryna. To najważniejsze wydarzenie w 85-letniej historii Radia Kraków!

czytaj ≫

Tradycyjnie w Wigilię - "Ich czworo"

Telewizja ma Kevina, a Radio Kraków - "Ich czworo". Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Figura, Tomasz Kot w rolach głównych a także Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Ewa Worytkiewicz,...

czytaj ≫