|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33
12 630 60 00
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

„Moda według kobiet” - 13, 20 i 27 września w Centrum Sztuki Mościce.

„Moda według kobiet” w Centrum Sztuki Mościce

Chcesz poznać techniki zestawiania ze sobą deseni czy zyskać umiejętność doboru biżuterii i dodatków? Interesuje Cię historia mody i design?  Cykl warsztatów "Moda wg Kobiet" pomoże Ci być pozytywnie odbieraną przez środowisko, doda pewności siebie. Dzięki nim staniesz się świadoma i silna.

Moda według Kobiet to cykl warsztatów skierowany do osób, które chcą się dowiedzieć więcej o modzie, jej historii, ikonach mody, designie, zasadach stylizacji, dresscode czy doborze deseni. Moda zmienia się szybko, a świadomość własnego stylu i znajomości historii mody, każdej kobiecie może ułatwić karierę, dodać pewności siebie, pozwolić kreować swój wizerunek w sposób, aby środowisko, w którym przebywa odbierało ją pozytywnie. Na przykład: kobiety, które są ubrane świadomie, odbierane są jako silne i kompetentne, a to jest coś, czego każda z Was może się nauczyć. To tylko jeden z tematów, które będziemy poruszać w czasie naszych prelekcji.

Tematy nadchodzących warsztatów zostały wybrane przez uczestniczki marcowego cyklu.

Zapraszamy Was na cykl trzech prelekcji połączonych z elementami warsztatu:

 1. Stylizacje i kolory jesień/zima 2017/2018 – 13 września, 17:00 - 20:00
 2. Zestawienia deseni – 20 września, 17:00 - 20:00
 3. Biżuteria, apaszki, rajstopy – 27 września, 17:00 - 20:00

 

Stylizacje i kolory jesień/zima 2017/2018

Prelekcja będzie składać się z trzech zagadnień:

 • kolory
 • trendy
 • stylizacje
 • powyższe tematy będą nawiązywać do trendów jesień/zima 2017/2018

Każda z na chce wyglądać modnie i stylowo, ale nie chce poświęcać temu zbyt wiele czasu, energii i przede wszystkim pieniędzy. Na pierwszych warsztatach zapoznamy się w najnowszymi trendami, kolorami i stylizacjami. Przypomnimy także zagadnienie doboru kroju i koloru do danej sylwetki uwzględniając trendy, które przygotowali dla nas projektanci na ten sezon. Z nową wiedzą szafy tej jesieni nie będą szaro bure, tylko bajecznie kolorowe :)

 

 

DESENIE

Warsztaty zostaną podzielone na dwie części.

 • W pierwszej części omówimy trudne zagadnienie jakim jest zestawienie deseni. Jak połączyć kropki i kratki, a może orientalny szal ze spódniczką w szkocką kratę. Ulubiony stary płaszcz w nieciekawym kolorze z super modną spódnicą w kwiaty. Na początku trochę teorii a potem praktyka. 
 • Wszystkie uczestniczki prosimy o przyniesienie kilku ubrań: 2-3 pary spodni,             3 -4 bluzki/podkoszulkI, 2-3 spódnice, 2-3 torebki, apaszki szaliki, może być płaszcz, kurtka. 

Poszukajcie w swoich szafach wszystkich tych rzeczy, które naprawdę bardzo lubicie, nie chcecie się z nimi rozstać ale nie wiece co z nimi zrobić. Wspólnie znajdziemy dla nich nowe życie w jesienno zimowych stylizacjach.

 

BIŻUTERIA / APASZKI / RAJSTOPY

Podczas prelekcji zostaną omówione trzy zagadnienia:

 • Biżuteria - odpowiemy na pytania jak dobrze dobrać biżuterię do stylizacji. Jakich błędów nie popełniać kupując biżuterię. Który z typów urody najlepiej wygląda w perłach, a który w kolorowych paciorkach. Opowiemy też gdzie kupić najbardziej oryginalną i najtańszą biżuterię. 
 • Apaszki/szaliki - zbliża się zima. W naszych szafach zalegają stare szaliki i szale. Zastanowimy się wspólnie, które warto wykorzystać w jesiennych stylizacjach. Nauczymy się też kilku nowych sposobów ich wiązania. 
 • Rajstopy - każda z nas wie, że rajstopy niejednokrotnie potrafią uratować stylizację lub ją zepsuć. Jeśli masz w swojej szufladzie tylko jeden kolor, po tych zajęciach będziesz wiedzieć jak cudnie twoja noga wygląda w śliwce lub z czekoladowym brązie. Dyskretny deseń, głęboki grafit, może brokatowy błysk, który sprawdzi się podczas nocy sylwestrowej? 

 

Warsztaty poprowadzi ANNA ŚWIĘTEK 

 • ukończyła Akademię Sztuk Pięknych specjalność "Moda, stylizacja, trendy", Projektowanie Ubioru na Wydziale Tkanin i Ubioru, Wyższą Szkołę Prawa i Administracji na kierunku Administracja, Wyższą Szkołę Biznesu w Tarnowie na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz
 • Pracowała jako manager w firmach zajmujących się projektowaniem oraz sprzedażą ubrań i biżuterii. 
 • Obecnie pracuje w  Centrum Sztuki Mościce, a także jako pedagog historii mody  w Centrum Nauki i Biznesu Żak  w Krakowie.  
 • Projektantka i stylistka. Prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych z projektowania i kolorystyki.

 

 

Centrum Sztuki Mościce

13 września, 20 września, 27 września 2017 r.  godz.: 17:00 - 20:00

Cena biletu: bilet na pojedynczą prelekcję: 30 zł, karnet obejmujący wszystkie 3 prelekcje: 70 zł

Informacje i sprzedaż biletów: 

Kasa CSM, ul. Traugutta 1, 33 - 101 Tarnów, tel. 14 633 46 04

           www.csm.tarnow.pl

0%
0%