|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

14. Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

Spotkanie ponad 400 młodych liderów z prawie 35 państw UE, Europy Wschodniej i Kaukazu; 2-6 września, Nowy Sącz-Krynica.

Największe sukcesy niekiedy powstają w najbardziej nieoczekiwany sposób, a Forum Ekonomiczne Młodych Liderów jest miejscem, w którym to właśnie tutaj młodzi ludzie z całej Europy wzmacniają swoje kontakty oraz tworzą nowe pomysły dla dobra powszechnego. Co więcej, doświadczeni eksperci oraz charyzmatyczni mówcy inspirują młode pokolenie do działania. Spotkania z wybitnymi, naukowcami, przedsiębiorcami oraz politykami pozwalają wspólnie zastanowić się nad wyzwaniami, które czekają na współczesną Europę a warsztaty dla młodych osób pozwolą nabyć praktyczne kompetencje i umiejętności, które będą przydatne w rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

Ponad 400 młodych liderów z prawie 35 państw UE, Europy Wschodniej i Kaukazu, w wieku 18-35 lat spotka się 3 września 2019 r. po raz czternasty w Nowym Sączu, aby debatować w gronie wybitnych przedstawicieli życia politycznego, społecznego i biznesowego współczesnego świata.

Tegoroczna tematyka Forum skupia się wokół tezy „Umiejętności przyszłości dla przyszłych liderów” w ramach której zostaną omówione takie tematy jak edukacja i innowacyjność młodego pokolenia, nowe technologie w informacji, komunikacji i kulturze, biznes - nowe umiejętności i narzędzia cyfrowe, kolejnym wątkiem będzie rola przywództwa a nowe możliwości i nowe umiejętności z nią związane.

Już po raz kolejny w historii Forum młodzi liderzy będą mieli możliwość spotkania się na porannej kawie z praktykami biznesu, nauki i polityki, gdzie nie tylko wysłuchają wystąpienia mówcy, ale także wejdą z prowadzącym w „żywy dialog”.  

Podczas Forum Ekonomicznego Młodych Liderów, do którego przylgnęły określenia „Davos ludzi młodych” i „młoda Krynica”, przyszłe elity zdobywają wiedzę i dzielą się nią z innymi oraz mają okazję spotkać się z wybitnymi politykami, naukowcami i biznesmenami oraz wyrazić swoje opinie na temat współczesnego świata, wymienić się poglądami i pomysłami.

Forum stwarza także przestrzeń do rozwoju osobistego i zawodowego, podejmowania dyskusji nad innowacjami oraz rozwojem globalnym i lokalnym. Kluczowym aspektem wydarzenia jest networking – budowanie wspólnych projektów, kontakty z młodymi liderami z Polski oraz z  zagranicy, a także duża dawka inspiracji i wiedzy niezbędnej do działania w życiu społecznym i zawodowym                                 

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów to również program partnerski Forum Ekonomicznego w Krynicy. Dlatego młodzi liderzy ­– jak co roku – wezmą udział również w spotkaniach i panelach dyskusyjnych XIX Forum Ekonomicznego.

Organizatorami Forum Ekonomicznego Młodych Liderów są: Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Programu Erasmus + oraz Instytut Studiów Wschodnich.

Partnerem Głównym Wydarzenia jest Województwo Małopolskie.

 

0%
0%